покупка авто страхування онлайн

Основне використання авто страхування, повинна надати захист від будь-яких збитків, понесених у зв’язку з дорожньо-транспортними пригодами і з пасивами.

Є 8 речей, які ми були покупці автомобілів покупка авто страхування повинні знати. (1) визначення оптимального охоплення (2) Покупки на краще і найдешевше покриття, (3) наводити довідки про будь і кожному знижки, (4) прийняття рішення про прийняття більш високу франшизу, (5) лиття охоплення це якщо подача виплати компенсації , (6) перевірка з його або її страхової компанії перед покупкою автомобіля, (7) повідомлення страхової компанії перед включенням і (8) виборі кращого охоплення плану оплати, яка відповідає його або її бюджету. По-перше, найголовніше полягає у визначенні відповідного типу покриття, який буде або краще для вас або вашої родини. Був зроблений статті Дейв Снайдер виконавчої американської страхової юрист, Снайдер стверджує, що більшість ваших платіж покриває вашу відповідальність. Авто страхування є також засновані від того, що автомобіль використовується. Водійське документи відіграють важливу роль у визначенні того, скільки ви заплатили б за вашого покриття, наприклад, якщо у вас є якісь штрафів за перевищення швидкості, це викликало б ваше покриття збільшуватися.

По магазинах навколо для найкращих і найдешевших покриття буде одним з найбільш важливих способів для того, щоб отримати інформацію. Снайдер цитати, які в більшості штатів існує безліч страхових компаній, що конкурують за наш бізнес, так що було б дешевше для нас ходити по магазинах навколо, щоб отримати краще висвітлення.

Багато страхових компанії зазвичай мають знижки, якщо ви купуєте 2 або більше охоплення від них. Джон Marchioni, старший віце-президент особистісних рис для селективного страхування, говорить: “це більше економії, коли ви просите про знижки на подушки безпеки і навіть протиугінних пристроїв.”

Беручи більш високі франшизи буде зменшуватися, скільки ви платите за страховку, але переконайтеся, що ви готові і в змозі платити за таку високу франшизу,

Монтаж покриття це якщо подача будь-яких страхових випадків означає, що якщо у вас є якісь незастрахованих охоплення автомобіліста збору на одному або декількох покриттів страхової компанії, є 19 держав, які стосуються монтажу покриття претензій подачі. Даніель Куммер, директор особистого страхування нерухомості Повсякденне Асоціації Страховиків американських держав перевірки вашого договору страхування, щоб перевірити, якщо він дозволяє встановлювати покриття.

Перевірка з вашої страхової компанії перед покупкою автомобіля залежить від того, наскільки дилерської продажу догляд за ним, вартість ремонту будь-яких пошкоджень автомобіля, якщо автомобіль був вкрадений або навіть показники безпеки, Marchioni “держави не пам’ятаю Сортування за ціною , ми повинні знайти кошти, які допоможуть з будь-якими питаннями та обробку будь-яких претензій у встановлені терміни. ”

Повідомлення вашої страхової компанії, як тільки ви змінили ваше покриття має бути зроблено в той же день ви скасуєте охоплення, не пам’ятаю, щоб скасувати вашу політику, поки нове покриття не буде оновлено. У деяких штатах, як Нью-Йорк дасть вам нормально після певної кількості днів без страховки. У більшості страхового покриття договору говориться, що ви можете відмовитися від політики щоразу, коли ви бачите так підходить, але потрібно, щоб проінформувати їх у письмовій формі з дати вам потрібно контракту, який буде скасований.

Більшість страхових компаній дозволить вам вибрати, як ви платите за свою політику. Найголовніше пам’ятати, тим більше оплата розбивається тим більше грошей ви витрачаєте, але у вас є можливість зробити вашу компенсацію щомісячно, щоквартально або навіть раз на півроку.

Вся ця інформація, яку я дав би дуже корисно при купівлі своєї машини. По магазинах навколо для страхового покриття був найгіршим, тому що кожен агент я говорив з моїм хотіли номер соціального страхування. Я завжди питав би причина для бажання моєю інформацією, яку вони б придумали щось сказати мені, але приїжджайте, щоб дізнатися, для того, щоб ви отримали охоплення, але їх потрібно запустити ваш кредит. Ми повинні розуміти, що є певна інформація, необхідна для того, щоб отримати авто страхування, такі як: вік, стать, кредитний рейтинг, картку водія, тип транспортного засобу, рік і модель автомобіля, професія та освіта.