покупка авто страхування онлайн

покупка авто страхування онлайн

Є агентами автострахування вмираючої породи? Сьогодні, авто страхування є одним з тих підприємств сфери послуг, які стають все більш і більш домінує онлайн провайдерів.

Насправді, є деякий питання про те, агентів автострахування необхідні взагалі більше. Ви дійсно хочете провести свою суботу вранці відвідування офісу автострахування час таборували політики тієї чи іншої страхової компанії автомобіль, коли ви можете купити авто страхування онлайн в будь-який час – вихідні, вечори і т.д. Не тільки це, але покупка авто страхування онлайн дозволяє порівняти наші пропозиції декількох компаній, пліч-о-пліч в умовах політики та премій. Більше того, ви можете купити онлайн політики (в більшості штатів), і навіть подавати претензії в Інтернеті.

Можна також відзначити, звичайно, що багато людей просто вважають за краще зустрічатися і говорити лицем до лиця зі страховим агентом, а не просто стукати на клавіатурі комп’ютера. З одного боку, вони можуть відчувати себе більш безпечно про переведення грошей (страхових внесків) в обличчя, ніж в Інтернеті. З іншого боку, вони можуть віддати перевагу мають знаючого окремими вони можуть спілкуватися і задавати питання.

Але число таких людей, як частка дорослого населення явно скорочується. На думку учасників ринку дослідницької компанії ComScore, 67,5% з 2000 опитаних споживачів у США минулого року заявили, що будуть розглянути питання про придбання свого наступного авто страховий поліс онлайн. Авто страхування онлайн-покупки росли дивовижні 55% + ставка за останні пару років.

Таким чином, якщо ви шукаєте для заміни або політики для вашого першого політика, онлайн Автострахування пропонує ряд переваг: економія коштів, зручність, швидкість і більш повну інформацію про доступні політик з цілого ряду страхових компаній.

Проте, перш ніж зареєструватися для політики, чи то особисто або через Інтернет, переконайтеся, що ви знайомі з основами автострахування.

Основи Інтернет Автострахування

Якщо ви керуєте автомобілем в США вам потрібно страхування. Це очевидний факт. Але який вид страхування і за якою ціною?

Страхування цивільної відповідальності. Як ви знаєте, існує два основних види страхування відповідальності, а саме тілесних ушкоджень і матеріального збитку. Якщо ви купуєте 25/30/25 охоплення означає, що страховик виплачує до $ 25000 за нанесення тілесних ушкоджень на людину, $ 30 000 за нанесення тілесних ушкоджень в аварії, і $ 25000 за матеріальний збиток за аварію. Так що це буде відносно низькою сумою покриття, і ви повинні оцінити вашу власну ситуацію, вирішуючи, що рівень охоплення є кращим для вас. Всі держави, за винятком Нью-Гемпшир і Вісконсин, вимагають, щоб ви носите страхування цивільної відповідальності.

Зіткнення. Ця категорія авто страхування покриває ваш матеріальний збиток і медичні витрати в результаті нещасного випадку, в якому ви перебуваєте у вині.

Всеохоплюючий. Цей тип забезпечує покриття втрат від нещасних випадків, крім зіткнення, або від крадіжки, наприклад, матеріальний збиток від повені, пожежі або вандалізму.

Незастрахованих / недострахуватися автомобіліста. Платить вам якщо інший водій в аварії немає страховки або не має достатнього страхування. (Це не обов’язково у всіх штатах.)

Засоби індивідуального захисту травми. Платить не витягуванні ваші медичні витрати, а також втрати у заробітній платі в результаті нещасного випадку. PIP може також включати втрати годувальника. (Близько 16 держав в даний час вимагають PIP покриття.)

Джерелом плутанини є так звані “без провини” програми автострахування. В системі СОВБВС, всі водії оплачують свої витрати аварії, незалежно від того, хто винен. Це було протягом довгого часу вважали, що ця система дозволить скоротити судові тим самим утримуючи витрати. Цього не сталося. Насправді це правило призвело до збільшення нещасних випадків, більш високі витрати, і більш високі страхові внески. У результаті, більшість держав, які прийняли без провини законами скасував їх (DC, Невада, Пенсільванія, Нью-Джерсі, Джорджія, Коннектикут, CO, Флорида). залишивши тільки Мічіган, Канзас, Гаваї, Массачусетс, Міннесота, Нью-Йорк Північна Дакота і Юта. Однак, кілька штатах – Нью-Джерсі і Пенсільванія – прийнята “вибір без провини”, що дозволяє водієві вибирати між об’єктивною і традиційна політика. (Результати, з точки зору рівня премій, були змішані досі.)

зберігаючи премій вниз

Для середнього споживача, страхові фірми можуть, здається, є деякі дивні уявлення про те, які фактори необхідно враховувати при налаштуванні страхові тарифи. Наприклад, одного разу я знайшов мою ставки збільшилися після того, як інший водій вдарив мою машину, і коли я подзвонив у компанію, і пояснив, що аварія не була моя вина, репутація обслуговування клієнтів відповів: “Так, але ви були не в тому місці не в той час ».

Тобто, це все гра чисел, і немає ніяких реальних зусиль для досягнення справедливості у встановленні ставок. Таким чином, щоб виграти гру, ви повинні надати компанії з номерами, які приведуть до розумних премій. Деякі з них у вас є певний контроль над деякими і ви не робите. Серед факторів, які будуть прийняті до уваги, є: вік / стать (самотні чоловіки до 25 років добитися більшої швидкості, жінки зазвичай отримують нижчі ставки), місце знаходження (Нью-Джерсі і Каліфорнії ставки високі, міських ставки вище, ніж у сільській місцевості рівень, багато компаній Тепер навіть дивитися на свій поштовий індекс); історії водіння (якщо ви подали одного або більше пунктів в останні п’ять років, це підвищить ваші премії значно, так буде штраф за перевищення швидкості або інше порушення, навіть якщо претензії не була подана) ; сума, яку ви диску; тип автомобіля (дорогі автомобілі отримують вищі страхові внески, так що автомобілі з високим рівнем злодійства, як Toyota Camry і Honda Accord, так роблять позашляховиків і великих позашляховиків).

Пошук авто страхові компанії в Інтернеті

Якщо ви працюєте в Google, MSN або Yahoo для пошуку “страхування автомобілів” або “автострахування”, ви побачите, що це переповнені бізнес в Інтернеті. Є буквально сотні компаній, реклама в Інтернеті Автострахування. Однак вам краще всього використовувати одну з компаній, яка дозволить вам зробити замовлення онлайн, як і Esurance.com або InsureMe.com.

Ви скоро помітите, що кожен інтернет-компанія страхування має свій власний маленький відбіркового процесу і ряд екранів, вона змушує вас пройти, перш ніж він дати вам цитату.

Esurance.com є хорошим прикладом. Вона починається з запитом Вашого поштового індексу – досить легкий питання. Тоді на наступних екранах вони запросити детальну інформацію – Скільки автомобілів ви страхуванні. Скільки водіїв. Рік / Марка / Модель Вашого автомобіля. Використовує вашого автомобіля. Знижки для яких ви можете бути кваліфіковані, таких як подушки безпеки, АБС, автосигналізації та ін Покриття ви шукаєте. І так далі.

Процес Esurance.com додаток насправді досить проста, і займає всього пару хвилин – після чого ви забезпечений конкретні цитати з Esurance.com, який є віртуальним (онлайн) страхової компанії.

На відміну від іншого веб-сайту, InsureMe.com проведе вас через що схожа програма процесі, але завершився без надання Вам конкретну цитату. Замість цього, він перераховує кілька цегляних і мінометних страхових компаній, які будуть з вами пізніше, або по електронній пошті або по телефону, з конкретними лапки. Це має ту перевагу, що ви будете мати можливість порівняти політику і цитати, і той недолік, що вам доведеться чекати деякий час для компаній, щоб зв’язатися з Вами.

Інші автострахування агрегаторів (як їх називають) мають інші процеси – деякі, наприклад, запустити свій кредитний звіт, як частина процесу.

У будь-якому випадку, в якості остаточної крок у виборі політики, ви можете взяти трохи часу, щоб перевірити вибраний постачальник страхування на AMBest.com, особливо якщо це той, якого ви не знайомі. Для цього ви повинні будете створити обліковий запис на AMBest.com для пошуку рейтинг авто страхові компанії, але це досить просто зробити. Після того як ви створили свій рахунок, натисніть на “рейтинг і аналіз” і ввести ім’я вашої компанії. Компанії присвоюється літера класу від “A + +” вниз. Ви безумовно хочете, щоб ваш обраної компанії, принаймні “B” рейтинг, який є “хорошим”.

До речі, навіть якщо у вас вже є те, що ви думаєте, за помірною ціною політика, це зазвичай все ще хороша ідея, щоб зробити заявку, щоб побачити, якщо ви можете отримати кращу ставку премії. Зрештою, немає ніяких зобов’язань, і це займе всього пару хвилин. За даними недавнього опитування споживачів у промисловості публікації EDP Weekly, один з трьох людей, які робили покупки онлайн для страхування автомобілів, а потім купив нову політику заощадили понад $ 500 з деякою економії $ 1100 або більше.