покриті для життя

Якщо у вас є молода сім’я, щоб підтримати, та й взагалі всіх, хто залежить від вас, це дуже ймовірно, що ви потребуєте деяких кришка страхування життя. Існують різні типи покриття доступні. Той, який ви, ймовірно, найбільш знайомі з простими страхування життя. У разі вашої смерті, поліс страхування життя дасть фінансову безпеку для людей, які залежать від вас – хто не тільки буде особисто постраждали від ситуації, але може зіткнутися з величезною фінансової проблеми.

Простіше кажучи, страхування життя у двох формах. Одним з них є вся життя, яка буде платити на вашої смерті. Інша форма класифікується як термін. Довгострокової політики працюють на фіксованому або заздалегідь підготовлених періоду основі. Часто ці вивозяться на термін іпотеки – дуже часто 25 років – і буде платити, якщо ви повинні були померти в цей термін. Кришка закінчується в кінці цього періоду.

Ще один вид страхування, який може бути реальна підтримка для Вас і Вашої родини має вирішальне значення охоплює хвороба. Він не призначений для прикриття в разі вашої смерті, але якщо ви були з діагнозом критичного захворювання, з яких він сподівався, що ви в кінцевому підсумку відновити. Там буде одноразово виплатити з діагностики і гроші будуть Вашої, щоб витратити в який би шлях ви обираєте. Ви можете очистити іпотеки; витрачати гроші на приватне або додаткового лікування або на зміни у вашому домі. Залежно від стану яких ви могли потребувати модифікації до Вашого автомобіля.

Один важливий момент, з урахуванням щодо цього страхування є те, що це дійсно важливо, що ви перевірити дрібним шрифтом і з’ясувати, які умови покриті. Деякі види раку не класифікується як критичний, наприклад. Поліпшення лікування покращилися тривалості життя і результатом є те, що деякі медичні класифікації змінилися.

Деякі страховики готові прийняти Вашу заяву на основі вашого поточного здоров’я, в той час як інші захочуть, щоб виключити вже існуючих умов. Ви повинні перевірити всі ці факти і переконайтеся, що ви робите справедливе порівняння.

Там ще одна тип покриття, який може допомогти, якщо ви були не в змозі вести з роботи через хвороби або нещасного випадку. Доходи страхового захисту замінить вашого доходу один раз на певний і узгоджений термін вже пройшов. Це відомо як “час очікування”, і чим довше ви згодні чекати, тим легше на вас кишеню премії буде. Як тільки компенсація починається вона буде продовжувати, поки ви не в змозі повернутися на роботу або дату закінчення політики буде досягнутий. Це, як правило, при виході на пенсію дату. Це буде гарантувати, що ваші зобов’язання можуть бути задоволені протягом вашого життя, але розташування припиниться після вашої смерті.

Нещасних випадків, хвороб і страхування на випадок безробіття також може бути класифікований за іпотечними захисту платежів і страхової виплати захисту. Ці продукти будуть іпотечного фонду і погашення кредиту, якщо ви не можете працювати в результаті нещасного випадку, хвороби або надмірності. Після нормального періоду очікування на місяць, оплата почнеться і він буде охоплювати узгоджений термін – один-два роки є типовим. Є ряд умов, які повинні бути перевірені. Знову ж, читати дрібний шрифт і звернути особливу увагу на безробіття елемента. Якщо Ви працюєте в компанії менш ніж за дванадцять місяців, які ви зазвичай не мати право на цю.

Для отримання консультації з яким продукт буде краще для ваших потреб вашим кращим джерелом інформації та рекомендацій буде в Інтернеті. Незалежний консультант запропонує вам порівнянь і найкращі ціни. Перевірте це.