покриття саду гаджети і зелені

Сади в Великобританії тепер можуть бути заповнені цінні предмети, такі як верхній частині діапазону барбекю та дорогих меблів патіо. У країні в надії на хороше літо цього року, багато домовласників будуть перебирати їх сараїв або гаражів, витягування предметів в готовності, щоб насолодитися прогнозований хорошу погоду.

Однак, якщо ці пункти враховані, вони можуть бути більш імовірно, будуть вкрадені. Сайт порівняння цін закликав людей слідувати кілька корисних порад, які могли б допомогти, щоб перешкодити вам стати жертвою зелених пальців злодія.

Одним з елементів захисту від таких злочинів може бути, щоб придбати страховку будинку, який надаватиме фінансову компенсацію нещасних, які постраждали.

Всі цінні предмети повинні бути поза увагою і замкнені. Бажано елементів злодії можуть включати газонокосарки, велосипеди і Гриль для барбекю. Використання ультрафіолетового ручки, дозволять Вам відзначати дорогі речі з вашим поштовим індексом. Це зробить вкрадені речі легко пізнаваний, якщо вони вилучені з допомогою поліції

Безпека датчик освітленості навколо вашого будинку і в саду, буде стримувати злодіїв як воля, високі колючі огорожі, наприклад, глід, є стримуючим фактором для злодія, який повинен піднятися на них, щоб отримати доступ до вашого саду

Стати членом локальної схемою Сусідський дозор. Якщо злодії можуть бачити ваш будинок знаходиться в районі, який спостерігав з боку сусідів, вони будуть рухатися далі в область, яка має більш низьку ймовірність для стеження нижче.

Містить всі елементи всередині і зовні

Даррен Чорний, голова Головна Страхування на сайті порівняння цін, сказав: “Там немає реального стандартного підходу до яких страховикам лікування сад кришкою, так що ключове повідомлення для споживача, щоб навколо магазину і завжди читати програмні документи, перш ніж зважитися купити.

“Якщо ви є власником дорогого садової меблями і рослинами, буде потрібно час, у перевірці дрібним шрифтом Переконайтеся, що у вас є політики пропонує кришку вам потрібні, для всіх елементів вашого майна – .. Всередині і поза домом”

Пан Чорний висновок: “У той час як деякі страховики включають сад кришку, як стандарт, інші пропонують його як” додати на “Як ми всі сподіваємося, для спекотного літа, переконайтеся, що тінь від сонця не тільки захист у вас є.”.

Сад отримав кришку зелені

Крім перерахованих вище пунктів, Джудіт Робертс, менеджер зі страхування M & S додав, що укладання гравію на шляху може зробити це важко для зловмисників не шуміти. Вона також підтвердила точки установки автоматичного освітлення безпеки і більш тернистим огорожі навколо саду. Однак вона заявила, що домовласники повинні охоплювати рослини в їхньому саду.

Вона сказала: “. Домовласники часто витрачають тисячі фунтів забезпечення їх будинку, щоб захистити свою родину і майно Однак, незважаючи на величезну кількість часу і грошей, вкладених в багатьох садах, рівні безпеки, часто дуже бідних, що робить їх привабливою мішенню для злодіїв і Вандали “.

M & S провели дослідження, яке показало, що 17 відсотків власників саду знаю, що хтось став жертвою крадіжки саду. Крім того, один з десяти осіб заявили, що їх власні сади стала жертвою вандалізму.

Тим не менш, дві третини домовласників сказали, що вони не забезпечили, що дерева, кущі та чагарники були вкриті їхнього будинку страхування. Ця проблема може виявитися дорогим, як M & S Гроші стверджував, що середня зручності сад коштує £ 721 зелені.