покрити себе – 6 головних речей, щоб шукати в план медичного страхування

При прийнятті рішення про медичне страхування, необхідно бути в курсі його або її потреби в першу чергу. Багато планів схожі, але невеликі зміни в охопленні і рахунок. Більшість страхових компаній пропонують подібні франшизи і охоплюють всі стандартні запитання рутини, які виникають у здоров’ї. Деякі плани є більш дорогими, і зробити відповідальним за застрахованих більше витрат, але пропонують більш широкий діапазон контролю. Деякі плани призначені для індивідуального бюджету совість і має більше обмежень, але коштує дешевше. Так що дивіться на який тип потреб в галузі охорони здоров’я у вас є і думати про те, як часто вам необхідно відвідати лікаря. Переконайтеся, що ваш лікар кооперативної у наданні рефералів, коли це необхідно, а також. Ось деякі речі, щоб думати при ухваленні рішення, який план краще для вас.

1) Який план переваги пропонують застрахуватися? Більшість планів забезпечити нормальну медичну страховку. Але подивитися, що інші послуги, які ви, можливо, буде потрібно і якщо вони легко доступні або взагалі. Переконайтеся, що ви в курсі всіх додаткових зборів, які можуть бути розміщені на вас, якщо ви бачите деякі види лікарів та інших професійних медичних працівників. Чи означає це, план мають обмеження на раніше існуючих умов або хронічні захворювання, які можуть викликати зростання страхових премій або вище доплати у майбутньому. Знайте, що ви отримуєте, і переконатися, що вона працює на вас. Якщо ви не впевнені, зателефонуйте в компанію і напряму говорити з кимось, хто може відповісти на всі ваші запитання.

2) медичні огляди та скрининги здоров’я як форма вступу до плану. Чи працює це для вас чи ні, і ви не хочете розкривати ваші медичні проблеми до отримання цитати. Багато страхових компаній хочуть, щоб ви бачили одного зі своїх лікарів, щоб переконатися, що ви не коштуватиме їм гроші за наявності будь-яких хронічних захворювань. Якщо у вас є захворювання, які вимагають частого відвідування і лікування, ви не хочете, щоб подивитися на цих провайдерів за допомогу в обхват.

3) догляд з боку фахівців. Якщо вам потрібно догляд фахівців, таких як кардіолог, дієтолог для лікування діабету або ожиріння, або будь-який інший тип, ви хочете переконатися, що це повністю покривається від обраного плану. Ви ж не хочете, щоб просто підписатися на план, який у вашому ціновому діапазоні, а потім дізнається, що ви не можете бачити лікарів потрібно. Будьте впевнені, щоб побачити всю інформацію про додане покриття вище і поза усього основні потреби.

4) госпіталізації та невідкладної медичної допомоги. Більшість ОПЗ потрібно направлення від вашого основного лікуючого лікаря, перш ніж ви можете піти в лікарню. Деякі страхові компанії не будуть платити за відвідування лікарні на вихідних якщо лікар не був викликаний і дав направлення до вас відбувається. Деякі навіть вимагають, щоб ви чекати до наступного доступного робочий день звернутися до лікаря, якщо вона є не питання життя і смерті надзвичайної ситуації. Якщо у вас є умови, які можуть вимагати поїздки в лікарню, переконайтеся, що ваша політика працює на вас. У середині панічних атак не гарний час, щоб чекати “за викликом” передзвонити вам, дати дозвіл, і подзвонити в лікарню для вас. Ви повинні знати, що знаходяться в безпеці, щоб зателефонувати і отримати невідкладну допомогу і отримати направлення на наступний робочий день.

5) ліків за рецептом і те, що компанія буде платити? Можливо, ви захочете, щоб прийняти до уваги те, як багато рецептів вам потрібно і що вартість кожного з них. Якщо ви звикли до невеликих доплати, він може бути ляпасом, щоб дізнатися, ви повинні заплатити 20% від $ 150 рецепта. Багато людей, які вимагають деяких або багато щоденних ліків буде більше користі від ОПЗ, який має невелику плату, як $ 5 або $ 10 за рецепт і / або невеликий франшизи.

6) догляд Бачення та стоматологічних послуг. З’ясуйте, чи є вони включені в ваш план, або ж вам необхідно придбати один або обидва окремо. Багато плани будуть включати щороку і аварійних очей іспити і візитів. Крім того, багато хто пропонує деякі покриття на окуляри в деякій мірі. Більшість стоматологічних плани окремих і вимагають окремого страхування або трохи вище щомісячна плата буде додано.