покрити всі витрати на медичне страхування з Medigap

Вона, як відомо нам, що Medicare БАД плани або Медігеп політики продаються споживачам, приватним організаціям або компаніям. Ці типи страхових полісів повністю частина приватних компаній. Але високий схеми створюються тільки для погашення витрат, що перевищують вихідний політика не охоплює так що таксі сказав, що ці плани мають безпосередній близькості від первинних планів Medicare. І це також може сказати, що ці політики не є незалежними політики. Так суть в тому, що людина повинна надійти його ім’я спочатку для початкових планів Medicare і то тільки після того, як він може бути під Medicare доповненню планів або Медігеп плани. Тим не менш, точку можна згадати, це про те, що Medicare доповненню планів спеціально призначені для подолання розриву між політикою охоплення початковий план Medicare і фактичне медичної оплачувані даними бенефіціаром. Це хороша причина, чому ці плани також відомі як Медігеп політики.

Однак плани Medicare доповненню повністю управляється і продаються приватними медичними страховими компаніями і є дванадцять стандартних планів Медігеп доступні. Є багато медичних витрат, які покриваються початкові плани Medicare. Вірніше буде сказати майже всі медичні витрати покриваються за рахунок первинних планів Medicare, але все ще залишаються деякі витрати, які Original Medicare не покриває, тому в таких ситуаціях є необхідність Medicare доповненню планів. Це допомагає одержувачу заплатити за ці витрати не були враховані в політиці охоплення первинних планів Medicare. Ці плани варіюються під літерою охоплює через L і кожен з них має свої власні страхуванню. Але всі ці забезпечують основні переваги план А і В. Плани А і В відомі як основні плани, як ці плани забезпечують переваги схожа на оригінал Medicare.

Тепер Медігеп політики в основному під управління приватним страховим компаніям в уряду не так багато тримати на них. Але страхові компанії також дозволено продавати тільки 12 стандартизованих планів Медігеп від А до L. і відповідно до закону, всі, що компанія може продати Медігеп страхування політику під однією обкладинкою лист повинен містити ті ж переваги. Це означає, що якщо ви купуєте Медігеп план страхування відповідно до плану C, компанії, яку ви купуєте він зобов’язаний надати ті ж переваги і охоплення, передбачених іншими компаніями. Але кількість премій політики можуть відрізнятися від компанії до компанії. Кожна політика під різними обкладинками лист має свій набір пільг. Як, наприклад, починаючи з 2006 року Медігеп Плани H, I, J, не може бути продана з відпускається за рецептом ліки вигоди, хоча люди, які вже мали такої політики до дати може тримати їх. Усі дванадцять політики Medigap охоплюють основні переваги, але кожен з них має деякі додаткові переваги разом з ними. Коротко можна сказати, що цей план є самим основним планом.