покрити ваші руїна їздити правильно

Є багато ТВ-шоу підкреслюючи стиль і популярність тюнінга автомобілів, так і для багатьох автовласників така спокуса дуже важко чинити опір. На сьогоднішній день існує безліч аксесуарів ви можете використовувати для настройки автомобіля, і це виходить далеко за рамки нечітких кістки. З такою великою кількістю автомобілів на дорогах, багато водіїв хочуть, щоб їх транспортний засіб, щоб виділитися з натовпу, тому ви бачите всі ці стильні грилі, лічильники, божевільні стерео-системи і РК-екранів по всій машині. Це все обмежується тільки вашим бюджетом і уяву.

Але одна річ водії схильні забувати про те, коли налаштування своїх автомобілів є додана вартість страхування, яка збільшується після установки всі модні і дорогі доповнення. Що ваша страхова компанія про це думаєте? Ось кілька речей, щоб мати на увазі, коли з нетерпінням чекаю налаштування вашого автомобіля:

Приступити до налаштування тільки після розмови з вашою страховою компанією

Це самий розумний спосіб уникнути додаткових проблем з страхування автомобіля. Перша поговорити з вашим представником страхової компанії і дізнатися, що ваша політика буде і не буде покривати. Ви не хочете, щоб знайти, що після дорожньо-транспортних пригод та подання позовної заяви, чи не так? В іншому випадку, ви ризикуєте бути застрахований в недостатній мірі або навіть заперечував охоплення просто тому, що ви налаштували ваш автомобіль без повідомлення страхової компанії.

Ваш автомобіль страхової компанії, як правило, прошу вас, чи хочете ви зробити незначну або значну налаштування. У разі незначної настройки, які серйозно не впливають на вартість вашого автомобіля, ви можете залишити свій політику недоторканими, оскільки він буде досить, щоб заплатити за ремонт. Але якщо ви хочете змінити багато деталей і встановити дорогі функції, ви, безумовно, потрібно, щоб покрити схвалення встановленого обладнання і деталей. Ви могли б також необхідно підняти зіткнення і всеосяжний охоплення кількостях для того, щоб переконатися, що ваша політика адекватна збільшилася вартість вашого автомобіля, який, безумовно, зростати після того, як ви встановили всі дорогі речі в ньому.

У більшості випадків користувальницькі частини коштують дорожче, ніж оригінальні деталі, так що ви хочете переглянути всі ваші суми покриття для того, щоб переконатися, що автомобіль покритий належним чином. Тому що в разі, якщо ви в кінцевому підсумку в результаті нещасного випадку та необхідності ремонту, ваша страхова компанія буде охоплювати тільки фактична вартість оригінальних запасних частин, або навіть може відмовити вам з покриттям, тому що ви не повідомили їм про налаштування вашого автомобіля.

Безпека є важливим

Не забувайте, що найголовніше про налаштування є безпека. Переконайтеся, що користувацькі частини встановлюються за професійними, не намагайтеся зробити це на свій розсуд. Ви можете встановити частини в ту сторону, яка буде зменшуватися безпеки вашого автомобіля. І ви напевне не хочу цього робити, якщо ви хочете мати більш низькі ставки страхування автомобіля від постачальника. Не кажучи вже, що такі помилки можуть бути загрозою для вашого життя. Так і бути розумним при настройці Вашої поїздки – витратити трохи грошей, щоб платити професійним.