покрити ваші вагітності інвалідності відпустку з коротким термін страхування з непрацездатності

Ваше здоров’я і працездатність може бути ваш самий важливий актив. Більшість людей купують їх будинок і їхній автомобіль, використовуючи фінансування: іпотечні кредити і / або автокредитування і лізингу. Вони планують, щоб заплатити за ці потреби з плином часу – від майбутніх доходів. Ви застрахувати свій будинок, своє життя, і ваш автомобіль, не має сенсу, щоб застрахувати активом, який робить все це – ваша зарплата?

Короткострокові інвалідності надає важливу захист доходу, якщо ви потрапили в аварію, або розробити хвороби і були не в змозі працювати. Статистика показує, що ви набагато більше шансів отримати травму в результаті нещасного випадку, ніж померти від одного. Досягнення в галузі медицини дозволяють нам жити довше. Тим не менш, відновлення після важкої хвороби часто вимагає час від роботи. Короткострокові інвалідності може замінити до 70% від вашого доходу, якщо ви стали інвалідами. Вигоди можуть початися так швидко, як протягом семи днів у зв’язку з хворобою, і без періоду очікування аварії. Вигоди можуть тривати до двох років.

створення доходу по вагітності та пологах

Робітниці, які планують вагітність є додатковий стимул купити цю цінну охоплення: вони планують використовувати вигоди, і, швидше за все, генерувати дохід по вагітності та пологах, що набагато перевершує вартість премії. Короткострокові інвалідності платить шеститижневого вигодою для вагінальних пологів і восьми тижнів вигодою для кесаревого розтину поставки, за вирахуванням період ліквідації. Вигоди можуть бути продовжений, якщо ускладнення при пологах вимагають більш тривалого часу далеко від роботи.

Застосувати зачаття, щоб зафіксувати ваші короткострокові допомоги з непрацездатності по вагітності та пологах, принаймні, три місяці буфера в разі передчасних пологів. Більшість короткострокових політики щодо інвалідів містять винятки для нормальних пологів протягом перших дев’яти місяців політику вступу в силу. Застосувавши кілька місяців до зачаття, ваша доставка, швидше за все, виходити за винятком періоду, навіть якщо ваша вагітність не йде повний термін.

покриття для вагітностей високого ризику

Щороку майже 25% майбутніх мам буде мати один або кілька ускладнень вагітності. Багатьом жінкам потрібно буде піти з роботи тижні або місяці до їх терміну. Інші можуть бути відсутні на роботі, коли вони страждають викидень. Короткострокові плани інвалідності забезпечують захист доходів цих обставинах, що особливо важливо для вагітностей з високим ризиком.

попросіть роботодавця

Короткострокові інвалідності з перевагами по вагітності та пологах доступні тільки через свого роботодавця. Ваші можливості для позитивної віддачі від вашого доходу декретної відпустки є втратою для страхової компанії. Страховики готові для покриття збитків, по вагітності та пологах політики, за умови, що вони мають можливість виходу на ринок інших заходів для ваших колег.

Це просто, щоб отримати від Вашого роботодавця на борту, навіть якщо вони не пропонують таку програму зараз. Там немає прямого вартості вашого роботодавця, а ви платите премію. Ваш роботодавець просто необхідно відняти премію з вашої зарплати, і направити гроші в страхову компанію один раз на місяць. Політики є портативними. Якщо ви відокремитися від вашого роботодавця, ви можете зберегти політику з тією ж швидкістю. Ви володієте політики.

Зв’яжіться з місцевим агент, що спеціалізується на добровільних програм винагород працівникам. Агент може звернутися до свого роботодавця, і надати вам можливість заплатити за це охоплення через утримання із заробітної плати.