покриваються страхової компенсації працівникам

Компенсації працівникам страхування, зазвичай називають робочим або оцінного робітників, є однією з форм страхування призначені для забезпечення компенсації робітникам, які були поранені під час роботи.

Хоча деталі можуть значно відрізнятися від одного плану до іншого, страхові плани в цій категорії зазвичай надають для деякої форми заміщають заробітну плату, оплату та / або компенсації витрат на медичне обслуговування, компенсації за економічний збиток, можливо збитку за біль і страждання, і населені пункти утриманцям застрахованої особи в разі фатальної нещасний випадок на роботі.

Враховуючи це широкий спектр його області – по суті, поєднує ключові особливості страхування на випадок інвалідності, медичне страхування та страхування життя, зокрема – Comp робочих, безумовно, один з найбільш критичних форм страхування людина може отримати. Знаючи якомога більше про компенсаційні виплати працівникам можна гарантувати, що, якщо аварія відбудеться на роботі ви застраховані. Якщо ви не ви могли б знайти себе і свою сім’ю в біду на дорозі. Ми всі потрібні гроші, щоб заплатити за квартиру і купити їжу і отримувати компенсацію за травму на роботі може допомогти вам платити за ці потреби.

Оцінного страхування робітників, як правило, пов’язано з історично праці або професійні спілки, і часто є результатом скоординованих кампаній, щоб отримати покриття для членів профспілки. Прихильники робочих оціночного цитують поліпшення умов праці, економічної підтримки працівників і соціального захисту, що надаються страхуванням, в якості ключових переваг робочих комп. Критики цього виду страхування привести до збільшення витрат роботодавців і потенційних посягань на права трудящих шукати компенсацію на свої власні. Ще одна проблема, яка часто порушується є можливість американським компаніям рухомі частини їх діяльності або навіть всієї своєї компанії в області з правом отримання оціночного слабкіше робітників. У Сполучених Штатах, однак, закони робочих оціночного майже універсальні, і майже всі роботодавці повинні нести страхування в тій чи іншій формі для своїх співробітників.

Тіло законів, що регулюють оціночну страхування робітників стала надзвичайно складною і варіюється від штату до штату. Наприклад, у багатьох державах це незаконно, щоб припинити співробітника для подачі позову або повідомив травми, отриманої на робочому місці. Це не є незаконним у всіх штатах, проте. І в той час як більшість держав не дозволяють роботодавцям відмовлено у працевлаштуванні на основі претензій попереднього робочого комп, роботодавці можуть перевірити комерційно підтримується базою даних вимог, системи, яка потенційно може стати жертвою неетичною роботодавців.

Тому що зловживання в системі відбулося з боку співробітників, а, штрафам та інші правові санкції передбачені для осіб, які подають неправдиві заяви на отримання пільг компенсації працівникам. У той час як історія нібито поранений робітників, зайнятих у діяльності фізичними навантаженнями є звичайним явищем, мало достовірних даних існує, щоб вказати, яка частка, якщо такі є, претензій, поданих кожним роком насправді сфальсифіковані.

Ретельного розслідування з боку роботодавців, у тому числі такі методи, як таємно відео зйомка заявників займаються фізичною активністю, також, безсумнівно, допомогли знизити число помилкових претензій. Звичайно, переважна більшість претензій, поданих є результатом законним, неминучим робочому місці травми.