покласти низький дохід медичного страхування в перспективі

Малозабезпечених сімей стикаються з дилемою дивно – вони не мають право на страхування на роботі через їх низької заробітної плати та їх низької зарплати не дозволяють їм дозволити собі приватні плани здоров’я людини. А враховуючи, що це один дохід кронштейн, який, можливо, потребує самих страхування, це дивна іронія сортів.

Охорони здоров’я планує в цілому дорогі і тому охорони здоров’я в США. Порівняйте два, і ви знайдете, що вхід для медичного плану в будь-який день дешевим варіантом, ніж особа хвороба без медичної страховки. Але це не означає, що люди повинні викласти сотні доларів, навіть якщо він знаходиться поза їх доступності.

Хоча менше, ніж інші, ще одна має кілька варіантів на вибір при купівлі медичного страхування низьким доходом. Варіанти оптимального. Потреба шукати його в потрібному місці і в правильному напрямку.

Один з кращих варіантів при купівлі медичного страхування низьким доходом, щоб піти для уряду автоматизованих медичних планів. Medicare, Medicaid, здоров’я дітей програма страхування (CHIP), варіантів дуже багато. Ці програми у сфері охорони здоров’я забезпечити охоплення при мінімальних можливих премій. Тим не менш, охоплення, який поставляється разом з нею також досить обмежений і охоплює тільки основні медичні потреби.

Тим не менше, якщо ви шукаєте, щоб купити приватний планів в галузі охорони здоров’я, то він все ще має досить варіантів вибрати з. Приватне низьким рівнем доходу медичного страхування включає в себе наступні плани:
а) Managed Care плани в галузі охорони здоров’я, таких як ОПЗ і ОПП, які охоплюють лікаря зборів, лікарні рахунку і відпускаються за рецептом ліків. Ці плани призначити вигодонабувача від заданої мережі постачальника послуг охорони здоров’я. Вони є найдешевшими, але всеосяжний приватні плани охорони здоров’я.

б) Міні планів медичного страхування підпадають під категорію низького доходу медичного страхування. Вони мають порівняно набагато більш низькі премії.

в) спеціалізовані планів медичного страхування. Ці плани є дешевими, але обмежити охоплення лише в обмеженій тип аварії, хвороби або сума покриття.

D) Короткострокові основних медичного страхування, які забезпечують той же обхват, як для будь-якого великого плану в галузі охорони здоров’я, але тільки протягом короткого періоду часу.

д) Катастрофічне плани медичного страхування, яка охоплює лікарняні рахунки і зборів лікаря тільки для катастрофічних захворювань, як рак, інфаркти та інші серйозні захворювання.

е) Низький дохід компанії медичного страхування. Є певні носії, які забезпечують низьку пакети доходи від медичного страхування. Ці плани в галузі охорони здоров’я не платять за регулярні перевірки здоров’я, але забезпечити охоплення в разі аварій або серйозних захворювань.

Низькі доходи планів в галузі охорони здоров’я не оснащені всіма ці модні лікування та додаткові переваги, які медичний поліс, як правило, обгорнуті. Але вони є хорошою альтернативою, якщо людина не може дозволити собі регулярні політики в галузі охорони здоров’я. Ці плани йдуть з обмеженим охопленням і конкретні вигоди. Вони, безумовно, не настільки всеосяжним, як інші плани і, якщо ви купуєте купити низькі доходи медичного полісу, ви, звичайно, потрібно йти на компроміси. Але в такій країні, як США, де витрати на охорону здоров’я стрімко зростає, і це стає важким для людей, навіть від кращих груп здоров’я доходу, отримуючи охорони здоров’я, це величезне медичне, а також фінансових ризиків, щоб триматися подалі від будь-який вид покриття .

Варіанти і охоплення обмежений і, отже, потрібно, це вибрати ретельно!