покласти ваші перспективи в машині швидкої допомоги гоночних до ER

Відчуйте кнопки на телефоні виклик 911. Слухайте вереск сирени машини швидкої допомоги. Світло яскраво блимає через вашу розмиті очних яблук. Ваш біль посилюється, як ваше тіло підняли на ношах. Опинившись всередині швидкої допомоги ви обмежені вниз і даючи ін’єкції. При спробі відповісти на питання, в той час як почуває швидку їзду залізничний шлях нерівний, трясіння вашого тіла навколо. Це ваш останній шлях, так як це більше схоже на поїздку в enternity, ніж для полегшення. Коли ви приїдете, одна хвилина перевірки дається, а ти опиняєшся в залі. Люди встановлено, що в ще гіршій формі приймаються в першу чергу.

У вас є страховка? Де ваша карта докази. Ваші переваги перевіряються швидше, ніж на стані вашого здоров’я. Що ви не зробили, але, що медична страховка вам запропонували? Чи будуть вони ставитися до вас їх або відправити в іншу лікарню? Чи будуть вони звільнити вас в 6 годин замість того, щоб визнати вас до кімнаті? Не питайте мене. Я особисто був вище ситуації багато разів, але в мене була страховка.

Пам’ятайте, що не всі люди купують страховку, тому що назва вашої компанії. Менше покупки через вашого страхового рейтингу промислова компанія. Ще менше залежать від того, як Ваша оцінка порівнює. І навряд чи перспектива хвилює, що ви назвали, і які позначення у вас є.

Шлях більше половини людей, які купують страхування автомобіля, купити його, тому що вони повинні. Ніхто не хоче квиток, якщо зупинився. Більшість з них більше стурбовані низькою ціною, і квитки, ніж фактична сума покриття у них є. Продаж основних медичне страхування набуває зовсім іншої кваліфікації, щоб бути успішним.

Основні медичного страхування отримують перспективи через страхову продавців вони можуть довіряти дюйма Навіть більш важливим для прийняття рішення відбувається від агента, який може вміло продають в залежності від потреб. Просто орудували на політичних вигод не матиме успіх. Показані клієнта, наскільки хороша ваша швидкість в порівнянні з іншими, просто нагадує їм, є й інші компанії вони можуть перевірити с. Ви хочете, щоб закрити цю операцію зараз, або після вашої пропозиції визначена з стопки інших?

Люди знають, про рідних і близьких, друзів і членів сім’ї, які мають захворювання, деякі з них серйозно. Але вони блокують з їхніх умов, особисто перебуваючи у критичному здоров’я або аварійної ситуації. Вони більше турбуються з приводу газу, що надходить на 10 центів за галон, ніж про своє власне здоров’я. Повірте мені. Я продав страхування на випадок інвалідності, пізніше кинув її, і в 2002 році став соціальним інвалідів безпеки.

єдина справжня конкуренція у вас є, ви

Ви стаєте заподіювача болю. Ваші перспективи повинні їх біль емоції ткнув. Чи не фізично, але ви пишете похмуру картину. Ви повинні візуально імплантувати в свідомості споживача перебуває у відділенні невідкладної допомоги, в можливій ситуації поблизу смерті. Сім’я, друзі, родичі і всі вболівав за нього тягнути до кінця, але є деякі сумніви. Крім того, найближчі родичі повинен турбуватися не тільки про рахунки, які вже відбулися, але буде продовжувати рости, якщо ваша перспектива виживає для відновлення послуг.

Надати трохи більше болю. Я була в лікарні останнім часом для спинного злиття шиї опитування, і вони повинні були вкласти подвійне пластини. Мій остаточний рахунок перевищив більше $ 50 000, все оплачено страховкою. Це та точка, де ви шльопнутися 4 Всього лікарняний рахунок звітності в різних кількостях. Є суми виділені жовтим кольором. Тепер поясніть, що ви не там, щоб тільки отримати їх лікування нещасного випадку або хвороби болю, а й фінансовий тягар, який може бути настільки ж болісно терпіти.

Використовуйте безнапірні. Якщо ви є продавцем страхових це ваша робота, щоб зробити це правильно. Ви повинні переконати вашого потенційного вони потребують вашої основної медичного страхування зараз. Якщо ні, то через тиждень вони могли бути поряд зі смертю і на межі банкрутства. Або вони в свою чергу могли вразити лотереї і ніколи не доведеться турбуватися про будь-яких фінансових труднощів.

Запитаєте: “Це дуже вдалий час для мене, щоб показати вам два варіанти, щоб вирішити ваші ризики?” 85% або більше дасть вам позитивний ознака. Скажіть “Будучи одним з найбільших медичних страхових фахівців, у мене є два типи клієнтів. Перший хоче план, де вони будуть платити більше на початковому етапі, коли виникає ситуація, здоров’я, але менше в щомісячних або щорічних страхових платежів. Приблизно вдвічі більше вибирати, де їм платять дуже мало або майже нічого для здоров’я або від нещасних проблеми, і готові заплатити побільше. “” Я покажу вам, як, а потім вирішувати вам. Звучить Чи це справедливо? “Якщо ви не отримаєте та ось, зібратися і виїхати. Не боріться з запереченнями. Це не перспектива.

ЗВЕРНЕННЯ страхових менеджерів з продажу так дурні, що вони говорять вам, щоб отримати три рефералів праві, коли ви зробите продажу. ЧОМУ? Коли ваш менеджер з продажу йде на спортивний захід, він дає 3 рефералів в касі? Якщо він ходить до церкви, чи не так тиск, щоб отримати 3 рефералів, коли він кладе гроші в колекції тарілці? Правильний час, щоб отримати направлення від великих медичних страхових клієнтів, коли у них є значні претензії заплатив. Це був ти, фахівець страхування продавцем, чиї дії, які почалися на користь положень. Ви заслужили право для вашого клієнта, щоб допомогти вам з парою рефералів.