покажчики на службовець основою для оплати інцидентів на роботі

Якщо ви потрапили в аварію на отримати роботу, це буде необхідним для вас особисто, щоб уявити, що ваші ушкодження були заподіяні внаслідок недбалості з боку роботодавця. Ваш роботодавець також може нести відповідальність за дії отримати роботу колег, які викликають аварії за участю шкоди. Будь ласка, майте на увазі, що у вас є зобов’язання створити ваш роботодавець відомо про будь нещасних випадків, які відбуваються в той виконувати. Це деталі повинні бути правильно записано всередині Аварія керівництва. Пам’ятайте, ваш роботодавець не може припинити роботу при створенні позов про відшкодування збитку. Якщо ви знаходитесь в будь-який сумнів або стурбовані цим, ми рекомендуємо Вам просто проконсультуватися з нас відразу ж.

Якщо ви роботодавець, за наймом або в управління функцією приміщення ви зобов’язані під RIDDOR повідомити деякі види нещасних випадків на виробництві та нещасного випадку на робити цю роботу, хвороб і небезпечних пригодах.

Звітний аварії на функції і поганого здоров’я в зробити роботу дійсно вимога уповноважених Під звітності травм, хвороб і ризикованих Закони знахідок 1995 року. Детальніше зібралися допомагає Сусідні Органу, а також благополуччя і безпеки (HSE) визнати саме там, де і як виникають ризики, а також для запобігання повторення і запобігти додатковий дискомфорт і страждання персоналу.

Ви повинні повідомляти про всі з наступних дій:

Смерть

Основними травмами

Надмірна триденний шкоду (це коли працівник або самозайнята особа має аварії на функцію і не може отримати роботу протягом більше 3 днів, але не володіє основними шкоди);

Професійних захворювань

Виникнення ризикованих

Якщо член вашої громадськість узятий прямо в лікарні

як скоро я повинен повідомити про подію?

Усі терміни для звітності аварії на варіюватися виконують спираючись на тяжкість, а також керівництво нижче повинна бути прийнята.

Де аварія призвела до чиєїсь смерті або, можливо, основний збиток ми вимагаємо, щоб стати повідомлення відразу

За 3 дні травми повинні бути представлені протягом 10 днів.

Так швидко, як досяжні на честь лікаря, аналіз зробити роботу захворювань.

Шкідливо входження повинні стати повідомили відразу

Ви постраждали аварії на зробити роботу? Якщо так, то ви, можливо, цілком зможуть оголосити компенсації від страхової організації вашого роботодавця.

Функція травма може бути визначена як будь-яка аварія на робити роботу, яку може усуваються. І якщо зробити роботу травми були не ваша вина, ви маєте право на прийнятні фінансові компенсації.

Наш адвокат, який ми всі повні члени групи Юридичного Товариства фахівців особистої травми.

Ми пропонуємо безкоштовне керівництво по претензії від нещасних випадків на роботи, такі як:

Вплив уникнути благополуччя ризиків, що ведуть до аварії на роботи

Відсутність безпеки обладнання, яке може працювати нещасних випадків на

Публічність непотрібної небезпеки або благополуччя шанс нещасних випадків на виробництві роблять роботу

Несправна техніка створення аварій на виконання

Неякісне технічне обслуговування техніки створення аварії на виконання

Небезпечні умови праці викликають аварій на виконання