позов фінансування FAQ

LawMax мається 24-годинна служба довідкова система: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, клієнти та потенційні клієнти можуть викликати 877-788-готівку або відвідайте веб-сайт LawMax задавати питання. Всі питання відповідає швидко, але щоб заощадити ще більше часу, ось відповіді на найбільш актуальні питання.

1) Чи будете я право? / Чи маю я право?

Кожне прохання про позов фінансування оцінюється в кожному конкретному випадку на індивідуальній основі. LawMax отримує всю необхідну інформацію про справу з адвокатом позивача. Після розгляду документації, андеррайтером LawMax розглядає заявку на фінансування. Якщо андеррайтер вирішить, що це вимога, в якому LawMax можете інвестувати, відділ обслуговування клієнтів контакти бере на себе і відправляє Угода претензії інвестицій адвокат клієнта, щоб клієнт міг їх для оцінки до його підписання. Клієнти можуть подати заяву онлайн або по телефону, а заявник не зобов’язаний, поки він чи вона не приймає пропозицію позов заздалегідь і підписує угоди претензії інвестиціям.

2) Що буде моїм заздалегідь вартість? / Яку процентну бути?

“Інтерес” є те, що банки та інші фінансові установи стягують за кредити та інші форми кредиту. З LawMax не пропонує традиційні кредити, компанія не бере відсотки. Позов фінансування від LawMax має “премії за ризик”, покладені на нього, що кратно заздалегідь, а не річна процентна ставка або квітні Точна сума премії за ризик змінюється і залежить від ряду факторів. Премія за ризик призначається кожному заздалегідь виходячи з суми фінансується, ризик програти справу, і раз справу як очікується, займе не вирішене. Ці змінні визначаються LawMax андеррайтерів, коли вони оцінюють запит клієнта на фінансування. У більшості випадків, премія за ризик або суми клієнтові доведеться погашати кредити за позовом від LawMax буде дорожче, ніж традиційний банківський кредит, так як фінансування без права регресу. Це означає, що тільки заздалегідь повинен бути оплачений, якщо і коли позивач виграє справу чи досягає позасудового врегулювання.

3) Як мій заздалегідь погашений? / Коли я повинен заплатити моїм заздалегідь?

Позов фінансування без права регресу форми фінансування, з тим тільки позивачі повинні погасити авансів, якщо і коли вони виграють свої справи або врегулювати в позасудовому порядку. Щоб зрозуміти, як погашення відбувається, важливо розуміти, що існує чотири можливих результату для кожного випадку: справа може бути виграно в суді, справа може бути врегульований у позасудовому порядку, справа може бути втрачена в ході судового розгляду, або адвокатом і позивач може вирішити відмовитися від справи. Якщо справа припинена або втрачено в ході судового розгляду, позивач нічого не повинна так що немає нічого, щоб погасити. Проте, якщо справа виграно або світова угода буде досягнута, адвокат буде розподіляти доходи від селища від виплати рахунки юридичної фірми. Коштів з розрахункового відправляються на адвоката і на зберігання до трастового рахунок юридичної фірми. Юридична фірма платить сама перша зборів і витрат, це повинно. Всі заставу власникам тоді заплатили, і LawMax є утримувач заставного утримання проти позову, для яких вона дає заздалегідь. LawMax фактично інвестує в частині клієнта позову, але не так багато досягнень, що інвестиції впливають на результат справи. Таким чином, насправді LawMax погашені адвоката, тому позивачу потрібно нічого не робити стосовно погашення заздалегідь він отримав. Як тільки адвокат і селезінки власникам були виплачені, решта коштів виплачуються позивачу.