позов про неправильно продані PPI – те, що біль

Мільйони людей у ​​Великобританії і деяких з найбільш відомих банків і постачальників фінансових послуг на Хай-стріт всі були спіймані в неправильно продані PPI скандал, і немає ніяких ознак ослаблення скарг найближчим часом.

HSBC, Natwest, Nationwide, Barclays і Lloyds TSB всі були знайдені до відповіді за це шахрайство, і всі вони були вражені з PPI неправильно продажу претензій. Як і вищезгадані фінансові установи, Альянс та Лестер, Capital One, тер’єри банк, Northern Rock, Сантандер, RBS, Йоркшир Рок та Галіфакс PPI претензії будуть виконувати протягом наступних кількох років (або принаймні до більшості Потерпіла клієнти отримали компенсацію).

Якщо ви ще не чули, PPI (Оплата страхового захисту) була продана поряд кредити, іпотека і кредитні карти – політика для компенсації позичальникам, якщо вони страждають від економічних труднощів, викликаних раптової хвороби, проблеми зі здоров’ям або втрата роботи . Коли більшість людей необхідно, щоб зробити використання цього страхування – банки відмовили їм.

Є багато факторів, щоб прийняти до уваги, щоб встановити, чи є банк неправильно продані хтось PPI і багато випадків право претензії беруть участь співробітники банку використанням обхідних і недобросовісних тактики, в тому числі:

“Додавання його на кредитні договори без відома клієнта
“Примус клієнтам приймати наркотик, кажучи, що це було необхідно, щоб отримати їх кредитом
“Відкидаючи спроби скасувати політику
«Ігнорування історії хвороби свого клієнта
«Ігнорування зайнятості своїх клієнтів

Тим не менш, в більшості випадків несправності повинна лежати біля ніг банків, які використовують загальну стратегію, в якій вони витягли пил в очі їх клієнтів, свідомо продає продукт, який, здавалося зроблені спеціально, щоб не платити, навіть якби люди мали право в той час вони погодилися на це.

Більше того – незважаючи на велику кількість доказів проти них – це не нечуване для банків стверджують, що політика PPI замовник погодився було насправді цілком законно і виправдано, навіть якщо замовник не було ніяких шансів, щоб використовувати його в першу чергу.

Так як банки були спіймані на місці злочину, будь, що опинилися в неправильній продажу має повне право очікувати, що відновлення неправильно продані PPI буде простим, без напруги процес – на жаль, у ряді випадків, вони були б неправильно. Там не бракує історій про людей, стикаються з проблемами, коли вони стверджують, як правило, через порушника банку заперечуючи їхнє право на отримання компенсації.

Якщо банк відмовляє законну вимогу PPI, позивач завжди повинні зробити наступний крок і прийняти претензії до Служби фінансового омбудсмена (ФОС) або авторитетного управління претензій компанії вести боротьбу з банками.

У той час як зараз рідше, примірники ФОС знайти банк винним у PPI неправильно продажу і банк суперечці може мати місце, коли банки вирішили боротися на позов, воно може призвести до довгої, затяжної битви (яка може зайняти набагато більше, ніж кілька місяців, щоб розібратися).

Наприклад, стаття на сайті Гардіан бере участь людина, який хотів повернути Галіфакс PPI, який був неправильно продані з ним на тій підставі, що він був самозайнятих, коли політика був доданий в його кредитному договорі. Незважаючи на ФОС, зустрівшись з ним у правому, банк оскаржив справу і воно вже було два роки, так як він зробив свої претензії.

Банки не повинні зійти з рук брати гроші людей обманним шляхом, і якщо вони заперечують законну вимогу важливо не здаватися. Вони знають, що вони повинні вам.