позов про відшкодування шкоди – Скільки коштує мій автомобільної аварії травм варто

Це складна тема. Дозвольте мені спочатку починати, кажучи, якщо ви отримали травму в автомобільній аварії, вам слід звернутися за належної медичної допомоги, незалежно від вашого страхового відшкодування. Якщо цього не зробити, де багато людей падають на узбіччі. Подумай про це. Якщо ви не звертаються за медичною допомогою, в чому була проблема, як ви можете документувати травми? Страхування регулятори, як правило, навчання на кращих аргументів для типу сценарію, де лікування не прагнули, і ви, ймовірно, буде відхилено, якщо ви спробуєте подати позов про відшкодування шкоди. Там просто немає виправдань для звернення за медичною допомогою у зв’язку з травмою. Що? Ти боляче, але у вас немає страховки або грошей, щоб заощадити і не могли отримати лікування?

Відповідь регулювальника на це питання проста: якщо ви не ходили до лікарні, то ваші травми не було дуже погано, і ви не здійснював витрат, тому немає навіть біль і страждання аспект. Чи чули Ви про “невідкладної медичної допомоги та активного праці Закон”? Майже всі регулятори мають. Коротенько, це закон, який був прийнятий Конгресом у 1986 році. Це федеральний закон. Що це означає, що якщо у вас є будь аварійної ситуації або, якщо ви жінка, і в активному працю, то майже всі лікарні та швидкої допомоги повинен надати вам лікування, незалежно від того, якщо ви нелегал, або якщо у вас немає страхування або гроші взагалі. Самий Ви могли очікувати, якщо ви не зверталися за медичною допомогою, що б регулятори називають “дратувати” врегулювання, не більше $ 500,00, і тільки якщо ви, здається, бути щирим і регулятор гарний.

Ви думаєте, що це не справедливо? Якщо ви постраждали, то ви повинні платити, вірно? Навіть якщо ви не пішли в лікарню Ви можете все ще буде боляче, чи не так? Відповідь, ніби. Якщо у вас є, що вони називають “м’якої тканини” травми, то вона не може служити підставою для надання невідкладної допомоги. Проблема в тому, що лікування при травмах м’яких тканин, залишається спірним. Хіропрактікі скаже вам, що вам необхідно пройти деякі процедури, вправи або налаштування, щоб прискорити загоєння і полегшити хворобливі відчуття або біль. Претензії оплачуються на основі повної оцінки травми, яка означає, що ви повинні бути закінчені з вашого лікування, перш ніж ви можете отримати врегулювання.

Якщо ви не йдете до лікарні, тому що у вас немає страховки або думаєте, що ви не можете собі це дозволити, ви зробили велику помилку, і немає нічого для регулятора для оцінки. Вирішальним питанням (у задній частині їх розуму) для журі і для страхової регулятор, “Що стосується лікування ваша травма, ви б взяли ті ж дії, якщо ви знали, що не було ніякої страховки?” Якщо відповідь на це питання, та й дані підтверджують, що відповісти, то ви, швидше за все, позов про відшкодування шкоди, що того варто. Тепер, щоб визначити вартість вашого позов про відшкодування шкоди вам доведеться пояснити багатьма факторами, і відповісти на питання, задане заголовок статті, ви повинні скласти всі ваші медикаментів, дослідження місця, і оцінити всі фактори, які надаються У моєї нової книжки.

Ця стаття є першим пунктом у моєму повному електронну книгу, яка пояснює все, що вам потрібно знати! Перейти на мій сайт зараз і придбати повну книгу, яка описує всі з факторів, які потрібно знати, щоб максимізувати позов про відшкодування шкоди без адвоката!

Джастін дрібне / ліцензовані всі лінії регулятора і регулятора суспільних

Мій особистий мобільний телефон та електронну пошту, перераховані на мій сайт, і я особисто відповісти на мій телефон, щоб задати будь-які питання чи проблеми. Я працюю на “маленької людини”, будь то малий бізнес або приватна особа. Якщо ви думаєте, чесність і порядність є справою минулого, досліджуйте мене. Я дійсно кінь іншого кольору, так що відвідайте мій сайт і зателефонуйте мені або напишіть мені. Я сподіваюся, ви будете здивовані, коли я особисто відповідати на телефонні дзвінки. Я засновник і генеральний директор дрібницях, LLC, і у мене є сили, щоб зігнути мої власні правила і ціни на благо справедливості. Просять ваша справа!