познайомитися з кар’єрою бізнес загального посередника страхування цивільної відповідальності

Страхування відповідальності бізнесу брокер незалежного страхового агента з продажу, який може контролювати кілька страхової компанії звинувачення і політики, щоб знайти найвищої якості покриття для компанії. Бізнес в цілому страхування відповідальності брокера краще здатні брати участь у крос-продажів страхових налаштувати підношення компаній з різних підприємств страхування мають окремі фокуси. Традиційні агенти працюють тільки для одного бізнес і кріпляться до обмеженого числа продуктів. Невеликої компанії з кількома співробітниками має різні вимоги страхування, ніж велика корпорація з тисячами співробітників.

Раніше відповідальності бізнесу страховий брокер провів багато часу рекламної продукції страхування. Веб дозволило споживачам обстежити між багатьма пропозиціями страхування. Ці клієнти тепер можуть придбати страховку безпосередньо від страхових компаній. Комп’ютерні технології дозволило страховим агентам, щоб закінчити заяв і скарг швидше.

Комерційне страхування відповідальності персоналу охоплює проти особистої наклепів і пошкодження обладнання внаслідок природних пожеж на натурі в результаті впливу. Комерційне страхування може мати безліч різних типів страхового покриття: у тому числі страхування на випадок перерви; страхування цивільної відповідальності – nonemployee шкоду власності; Воркер компенсації – співробітник аварій; медичне страхування та страхування по інвалідності – втрату заробітної плати в результаті нещасного випадку. Загального комерційного страхування, що охоплюють ряд цих різних політик, в одній рубриці називається власник бізнесу `и політики (ПБ).

Оскільки багато держав вимагають люди, щоб придбати страховку, є група залишкових страхування, в результаті чого страхові компанії змушені покривати найнебезпечніші люди і поширювати будь-які збитки по всій промисловості. Існує також залишкової страхової вартості, яка охоплює реальне скорочення нерухомості падіння нижче застрахованих страхування відповідальності брокера estimation.Business повинні обробляти звіти, вести облік, продавати і обробки претензій. Ці страхові агенти повинні відвідати сайти клієнтів.

Департамент праці Сполучених Штатів, що страхові документи агентів з продажу, за прогнозами, див. вище середнього зросту робочих місць в 2016 році. Були 436000 страхових агентів з продажу в США в 2006 році. За оцінками, 26% займалися індивідуальною трудовою діяльністю з середнім середній дохід $ 44 000 за 2006 рік. Більшість були виплачені комісійні. Середньому на 13%, темпи зростання до 2016 року є projected.Business відповідальності страховий брокер повинен отримати державну ліцензію для переговорів страхових продуктів. Курсова робота включає в себе технічні аспекти страхування, процедури, фінанси, економіка, математика, бухгалтерський облік, господарське право, маркетинг, управління бізнесом, психологія, соціологія, публічних виступів і комп’ютерів.

Проходження випробування після цього вимагають. Деякі бізнес-школи відповідальності страхових брокерів пропонують ступеня бакалавра страхування. Деякі страхові відповідальності бізнесу брокера початися представників обслуговування клієнтів і підвищені. Випускники коледжів зі спеціалізацією в галузі фінансів є кращими.

Бізнес відповідальність страхового брокера повинні бути продажів і навичок спілкування змішані зі страховими розумінням. Продажів фону або конкретних мудрості на певному ринку, також дуже корисні. Стажування важливо, щоб дізнатися конкретні процедури страхування. Безперервна освіта фокусується на збереження комерційної страхових брокерів до сучасних новітніх законів.