пожертвувань – увазі, як ви йдете

Історія іпотечного фонду тепер записується в історію покупки будинку у Великобританії – і вигравірувані на спогади про ті нещасних покупців, чиї надії ослаблення фінансового навантаження покупки будинку зійшла нанівець. Сказавши, що були ті, хто був би тільки радий, щоб записати нуль, це подвійно нещасним, які залишилися з негативною постаттю.

Як це могло статися? Вони є покупці, які слідували правилам, зберегли свої платежі до дати і насправді зробив все, що від них, тільки для них, щоб у підсумку борг замість вільних коштів. На жаль, багато проблем був створений майбутньому самі жертви; ціни на житло стрімко ростуть, і він неухильно стає все важче дозволити собі “звичайних” іпотеки.

Будинок покупці вже шукали будь-які способи, щоб полегшити фінансове навантаження, коли з’явився фонд іпотеки. Це було як відповідь на молитву і «факти», що відносяться до нього були передані з вуст в уста, від тих, хто готувався зробити вирішальний крок або вже зробив це. На приймальному кінці ці “факти” були власниками погашення іпотеки або іпотечного нового притулку, і всі вони прагнули знайти більш низькі вартості варіанти. Історії знайдений завзяті слухачі, бажаючи вірити в краще інформації та ігнорувати гіршого.

Казки які поширені були засновані насправді, в тому, що вони сказали, що тільки згадане винагороду виплачено протягом терміну іпотеки і зрештою, гроші, які були вкладені окупиться запозичень. Великий акцент був зроблений на «факт», що достатня залишиться після всіх боргів, були дотримані, щоб забезпечити достатній фонд для нового автомобіля, свята або облаштування будинку.

До їх честі, більшість кредиторів, які запропонували варіант дав покупцеві повну інформацію і попередили ясно про можливі підводні камені, в тому числі дуже реальний ризик того, що кошти, отримані від інвестицій, не може бути достатньою для погашення боргу, не кажучи вже залишити надлишки. Багато знайшли спокуси чарівною, ігнорували факти, які їм не подобаються звуки, і зробив вирішальний крок. Були ті, хто чинив опір очевидним спокуса легких грошей і залишився з їх погашенням іпотеки – потім з’явився вивертких продавців і пожертвувань неправильно продажу народився.

Може бути, після першого пік, благодійні продажу стає все більш важким, і підготовка продавців була скорочена, щоб отримати їх на дорогу якомога швидше. Незалежно від причини, дуже щедрі комісійні були доступні і факти були відсунуті на задній план, якщо продаж була на волосині. Таким чином, міф про надлишкові кошти будуть доступні в кінці угоди утвердилися «факт» і багато інші покупці взяв приманку.

Справжні факти які вийшли на світло в останні роки, коли доходи від пожертвувань інвестицій неухильно знижується, в результаті чого недостатньо коштів для покриття заборгованості іпотекою. Інвестиції в нерухомість і акції виявилися більш успішними, ніж інші альтернативи, але багато з них не в даний час забезпечують достатні кошти. Навіть компанії, що інвестують у більш ефективні сектора ринку звіт, що приблизно 50% від їх пожертв угод навряд чи запропонувати позитивну прибутковість, з дефіцит очікується, в середньому майже 1500 фунтів стерлінгів.

Це не важко споглядати долю деяких угод, в яких залежність була на доходи від грошових коштів та інвестицій у нерухомість, а деякі нещасним власникам пожертвувань можна очікувати значних недоліків страждають під заставу нерухомого майна внаслідок залишків.

Якщо ви знаходитесь в позиції дефіцит і хочуть вийти зі своєї прихильності фонду, це може бути зроблено, але потрібно підходити з обережністю. Розгляд має бути приділена будь-яких звинувачень, які можуть бути застосовані у вигляді виходу звинувачень з боку компанії, яка видала пожертвувань, на додаток до поточної ситуації дефіциту. Там можуть бути деякі досить значні витрати. Експертна рада є необхідним на даний момент, і, ймовірно, легше за все знайти, перевіривши на лінії для брокерів, які спеціалізуються на наданні допомоги в цих обставинах.

Він сказав, що загальна проблема проблема наполовину – один брокер не збирається обіцяти з такого роду проблемами, але там повинен бути принаймні задоволення субсидіарної, знаючи, що ви повинні отримати кращий результат доступні, залишивши подробиці для тих, хто знаємо, як цього домогтися.