пожертвувань політика – обережно скасування необхідні

Ще в 1980-х роках слово обійшли, що був чудовий новий спосіб оплатити іпотеку. У ті часи процес отримання і працює іпотека була майже священна, і невелика зміна було доступно. Досить поширений маршрут, щоб взяти, це відкрити рахунок у Building Society за вашим вибором, а також створити стільки грошей, скільки ви могли б, мета в тому, щоб довести сказав Building Society, що ви були розсудливі і можна довірити свої гроші .

Коли час для іпотеки прибутку, це було найкраще костюм для зустрічі з керівником філії, щоб переконати його у вашій надійності, і якщо ви були успішними, вам дали (як правило) 25 років погашення іпотеки. Інфляція був твоїм другом, тому що ви зазвичай почав прагне до щомісячним погашенням який зробив ваше око водою, але час ішов реальне значення цього скоротилося в значення.

Коли ви закінчили ваші щомісячні виплати 300 майно було твоїм. Все це було дуже просто, поки іпотечний фонд не прибули. При цьому ви платили тільки належні відсотки, з обіцянкою більш низькі щомісячні зобов’язання. В кінці строку суми будуть передані до вас, яка була б достатньою, щоб погасити основну суму в іпотеку і залишити вас з досить, щоб насолодитися короткої екскурсії в дику життя регулярне харчування і навіть екзотичний відпочинок, який у крайніх випадках може навіть перебувати за межами Великобританії!

Це був сон, який з нетерпінням підхоплена багатьма власниками іпотечних працьовиті і, на жаль, також деякі більш прагнуть продавців. Сума, необхідна для погашення іпотечного кредиту не була гарантована, а в більшості випадків це не так. У цьому і полягає формування неправильного продажу скандал, багато будівельні товариства взяв велику обережність, щоб пояснити своїм клієнтам іпотечні методи роботи фонду системи та багато підводних каменів, які можуть пастку необережних. Трагічно багатьох окремих продавців і деяких будівельних товариств опущені адекватно охопити деякі з менш приємні факти.

Це створило великі лиха в деяких випадках; цифри, отримані за 2004 рік показують, що майже 7 мільйонів пожертвувань іпотеки навряд чи забезпечить достатніх коштів для погашення іпотечних боргів, залишаючи менше ніж 2 мільйони, який повинен досягти своєї мети. Таким чином приплив 1980-х років, які бачили власники будинку вимагали пожертвувань іпотеки раптом став відливу, з пожертвувань тримачі шукаєте спосіб повернення до старої системи, або на одну з нових, але більш надійні альтернативи. Зверніть особливу увагу на необхідності в цій ситуації.

Перш за все вам потрібно уважно подивитися на ваші пожертви іпотечного визначити її значення. Якщо ви все ще в перші роки його роботи, ви виявите, що, незважаючи на ваші щомісячні платежі у вас є документ з дуже невеликим значенням. Це тому, що ви були платити премію за пожертви сама угода, належні відсотки по Вашому кредиту іпотечного страхування і страхування життя для погашення кредиту, якщо ви повинні померти до завершення.

Дуже важливим чинником у фонд є термінал бонус. Ви отримали вигоду річних бонусів на цьому шляху, але термінал бонус, як правило, дуже високе значення одного, вона цілком може забезпечити більше половини кінцевого значення платежу, який ви отримаєте, але буде втрачено, якщо ви скасуєте . Що ще більш важким, вартість терміналу бонус не гарантовано і не буде відомо до пожертвувань не буде повністю оплачена. Цілком можливо, що ви знаходитесь в ситуації, коли ви втратите гроші Який би шлях ви приймаєте.

Якщо ви все ж вирішили приступити до продажу цільового капіталу, або тому, що вам потрібні гроші або тому, що ви перебуваєте у вигідному положенні, де продаж була б вигідніше, необхідно, щоб навколо магазину. Звичайно, ви повинні отримати від продажу фігурою компанії, які надали фонду, в першу чергу, але ви також можете вільно входити в ринок для цих іпотек і подивитися, що пропонує ви можете отримати. Цілком імовірно, що ціна, яку вам буде запропоновано таким чином буде краще, ніж те, що оригінальні емітент готовий дозволити вам.

Ви побачите, що різні компанії мають різні критерії, що стосуються пожертвувань яких вони були б зацікавлені в покупці. Наприклад, деякі з них не буде цікаво, якщо продажна вартість нижче певної цифри, або може зажадати пожертвувань, щоб вже протягом конкретного періоду мінімального. Реально ви повинні звернутися за професійною допомогою в ухваленні рішення; компанія, яка має контакти в рамках Асоціації Makers політики на ринку (яка представляє компанії, які займаються у фонд торгового) буде в кращому становищі для того щоб знайти кращу пропозицію. Там буде плата за їх досвід, але ви повинні отримувати вигоду від найкращою ціною і заощадити багато часу, працях і турботах.

Пам’ятайте, що якщо ви продаєте свій фонд іпотечного кредиту, ви будете досить безумовно, також скасовувати супровідних Вас страхування життя і повинні переконатися, що ви отримаєте заміна політики, бажано до силу анулювання. Існує мало шкоди в дублюванні Ваших кришкою протягом короткого часу, але не може бути дуже невдалим результатом навіть найкоротші терміни без кришки.