пожертвувань змії та сходи

Починаючи з 1970 року, середня ціна будинку у Великобританії збільшилася за 35 разів. Вартість середнього будинку в 1982 році склала трохи більше £ 26000 – двадцять п’ять років по тому ця зросла до майже £ 185 000.

В даний час іпотечні кредити бувають самих різних форм і розмірів, а “з полиці”, але до початку 1980-х ніколи звичайним інструментом іпотечному погашення методом. Досягнення іпотечному серйозний бізнес, і потенційних позичальників використовується для збереження зі “своїми” житлово-будівельний кооператив в надії розглядається для іпотеки, коли вони врятували необхідного страхового депозиту.

До 1982 року з’явилася нова і дуже популярна іпотека. Неймовірно, але це був той, де ви практично не виплатити ні копійки кредиту до самого останнього дня іпотека “термін” – як правило, 25 років по тому. Багато будівельні товариства запропонували цей варіант і взяв багато догляду, щоб пояснити процес для потенційних покупців, повністю пояснюючи ризики. Ці покупці увійшли до усяка наступна угода з широко відкритими очима.

Замість запозичення капіталу суму і починає виплачувати кредит з відсотками додав, з початку угоди, як це було нормальним методом Будинок-покупки, За допомогою цього кредиту ваш іпотечний платіж був чисто інтерес. Фактична сума запозичених залишався постійним. Остаточний розрахунок, в кінці 25-річного терміну, був зустрінутий за рахунок надходжень від пожертвувань політики, вивезли на старт. Ця політика була заснована на ціні акцій та іпотеки і пожертвувань політики біг поруч один з одним. Угода звучало занадто добре, щоб бути правдою, і обіцяє коштів, достатніх для погашення іпотечних рано, або відсвяткувати очищення іпотеку з дивовижні бонуси спокуса мільйони позичальників відмовитися від старомодних погашення іпотечного кредиту і отримати в курсі їх Будинок-покупки.

Тим не менш, багато несумлінні продавці скочив на підніжку і багато заробили дуже прибутковий комісій з продажу пожертвувань політики, які були невід’ємною частиною угоди. Не всі з цих продавців мали досвід або іпотеки або фондового ринку, і вони, можливо, були не знають себе ризики своїх клієнтів піддавали себе. Був очевидна відсутність уваги до їх фінансове становище покупця в поспіху, щоб забезпечити угоду, в результаті чого фонд Miss-продажу.

Протягом майже десяти років, благодійні платежі знижувалися, в результаті попередження, що політики не повинні покривати іпотечні кредити. Компанії, які вкладають свої кошти в акції та властивості пощастило більше, ніж тим, хто покладається на фіксований відсоток і грошові кошти. Сказавши, що однією з основних компаній, Norwich Union, визнають, що близько половини з 48 000 політикою терміном погашення в найближчому майбутньому, ймовірно, побачимо дефіцит, і це, як очікується, середня £ 1400. Norwich Union, разом з Prudential і правовим і генеральний користь фондів і властивості портфеля і, отже, їх результати, ймовірно, будуть більш сприятливими, ніж багато компанії.

Навіть торік, з часткою ринку в цілому виконання сприятливо, виплати знизилися і політики на суму понад £ 45000 дванадцять місяців тому, тепер має значення трохи більше £ 42000.

Можна вийти з цих пожертвувань політики, але в цілому компанії стягують плату за вихід. Якщо ви плануєте організацію альтернативою спосіб оплати з балансу та скасування вашої політики, необхідно з’ясувати, які витрати будуть залучені.

Якщо вам потрібна допомога в перестановці баланс, зв’язавшись брокер, що працює в режимі реального часу буде кращим планом дій. Вони будуть консультувати Вас з питань кращий план дій і дати вам всю необхідну вам допомогу.