подорож по системі охорони здоров’я Великобританії

Згідно з останніми даними, опублікованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Національної служби охорони здоров’я (NHS) охоплює 86% всіх витрат на охорону здоров’я у Великобританії. Тим не менш, NHS не є системою медичного страхування, тому що немає ніяких премій; пацієнти не стягується плата за поводження з ними і вартість медичних послуг не попередньо оплатили з пулу. Саме тому все більше число людей зробили вибір на користь додаткових схемою кришка здоров’я для того, щоб поповнити послуги, що надаються NHS.

NHS охоплює переважна більшість лікування, включаючи, первинна медична допомога, стаціонарна допомога, довгостроковий охорони здоров’я, офтальмології та стоматології, яка в деяких випадках може привести до створення вузьких місць в системі. З іншого боку, приватні медики, як правило, виключити деякі типи обробки від кришки. Вони часто включають лікування СНІДу та ВІЛ, стоматологія, сексуальні проблеми і зміна статі, глухота, вагітності та пологів. Приватні медичні страхові компанії, проте, прагнутимуть надати пацієнтові лікування в приватну лікарню, якщо це потрібно.

Часто споживачі вибирають для додаткового приватного охорони здоров’я кришку вибере політику, яка буде кращою як їх потребам та бюджету. Різні форми Health Cover доступні для британських споживачів варіюються від простих кришку планів в галузі охорони здоров’я грошових коштів.

Основні приватне кришку охорони здоров’я зазвичай включає в себе витрати на приватні лікарні, діагностичні тести і фахівець зборів. Тим не менш, цей тип покриття буде застосовуватися тільки до лікування для нових умов і не покриватиме умовах стійкої до consummer виймаючи політики. Більше того, будь-яке лікування, необхідні для боротьби з алкогольною чи наркотичною залежністю також не покриті в основний поліс охорони здоров’я.

Subcriptions приватної медичної страховки, як правило, виноситься на щорічній основі. Премії для приватного медичного страхування розробляються з використанням таких факторів, як вік, стать і область замовник живе дюйма Крім того, на відміну від нього і у випадку з основними приватне кришку охорони здоров’я, цей тип приватного медичного страхування буде охоплювати випадок для основного покриття , pschyatric лікування, фізіотерапія, лікування зубів та оптичні лікування.

План медичного готівкових типу страхового поліса, які клієнт платить щомісяця або в деяких випадках щорічний, премія до страховика, щоб вимагати повернення вартості будь-якого лікування вони можуть зажадати. Крім того, більшість політик касового плану дозволяють власникові додати будь-який член сім’ї для того, щоб їх медичного повинна бути покрита тієї ж політики.

Проте, на відміну від нього і у випадку з приватним медичним страховими полісами, політики касового плану не орієнтуються на спеціалізоване лікування в лікарні. Страхові компанії, які надають касових планів буде охоплювати тільки повсякденні витрати охорони здоров’я. Інші види лікування, які можуть бути виключені з касового плану охорони здоров’я включають пологів і медогляди можуть бути виключені із загальних витрат грошових плану охоплення. У більшості випадків, шапка буде обмежувати, скільки грошей можна оплатити щороку в політиці.

Як тільки рахунок за лікування оплачується, пацієнт повинен послати їх отримання страховиком для того, щоб вони були повторно всю суму платежу нашому. Цей принцип застосуємо до будь-якого типу приватне політики охорони здоров’я, оскільки це допомагає уникнути будь-яких несприятливого відбору та морального ризику.