подолання поганих фінансових рада … від так званих фінансових експертів

Ви коли-небудь зустрічалися з перспективою або клієнта і змусити їх сказати вам; “Це не те, що фінансові експерти ______________ як сказати?” Це дратує, особливо коли ви знаєте експерта вони говорять насправді не фінансовим експертом і більшість рад вони дають у багатьох випадках гірше, ніж марною … Це насправді боляче багатьом людям.
Ось стаття, ми написали для щомісячних бюлетенів клієнта ми забезпечуємо, що агенти і консультанти посилають своїм клієнтам. Статті, як це в щомісячний інформаційний бюлетень, що ви посилаєте ваших клієнтів і перспективи, може допомогти вам подолати погані поради від так званих фінансових експертів.

Гроші для життя, в хороші і погані часи!
Є багато телебачення і радіо особистостей, які написали книги і сприяли як експертів про те, як ви повинні керувати своїми грошима, щоб стати фінансово незалежним. Там у Сьюзі Орман (Жінки і гроші), Дейв Рамсі (Всього Makeover гроші), Роберт Кіосакі (Багатий тато, бідний тато) і список можна продовжувати і продовжувати. Тоді є фінансові оглядачі, як Скотт Бернс (Dallas Morning News), Джонатан Клементс (Wall Street Journal), Бен Стейн (New York Times) та інші.

На жаль, більшість з цих популярних фінансових особистості мають дуже небагато, якщо такі є, реальні повноваження у фінансовому світі. Вони зробили свої гроші на продажу своїх товарів і рідко практикують те, що вони проповідують. Вони практично не мають досвіду справді допомагає людям «один на один». Велика частина їх поради занадто загальний характер, щоб бути дійсно багато користі для більшості американських сімей середнього. І, їх покриті фінансові консультації, ймовірно, зашкодить більше людей, ніж це допомогло.

Є тільки кілька книг, написаних фінансових фахівців, які мають 40 і більше років досвіду реальному житті працюють з дітьми та допомоги сім’ям. Одна з таких книг, останнім часом самвидавні, є «Гроші для життя» Джеффрі Рівз, МА з Fly Агон Dr.

Ось коротка витримка з вступу книги …

“Американці виявилися в пастці в неблагополучній фінансової моделі, яка постійно повторює свою мантру:” Ви можете їсти все, що потрібно, і все, що ви хочете, поки у вас є достатньо коштів “Ви можете мати шістдесят дюймовий РК-телевізор з великою магазин вікні! Новий позашляховик, мрії відпустку, щедрі “IT-тільки-і буває раз в житті-” весілля, висококласні будинку в самий жаркий новий район, ідеальний вихід на пенсію, і далі і далі і далі …

Щоб цей спосіб мислення «Я можу собі це дозволити,” насправді означає, що ви досить доходу, щоб зробити платежі – в тому числі величезна кількість інтересів. Він шепоче, що ви отримаєте тільки використовувати те, що ви “купувати”;, що ви дійсно не володіють ними. Але, це просто кричить, що “має” їх доводить своє багатство і цінність. Дана модель призначена, щоб змусити інших багатих за ваш рахунок. Це робить погані рішення відчувати себе добре.

Ця модель називається боргом парадигми.
І, коли деякі події життя спустошує ваш дохід і рішення боргу Paradigm скинути вас в темницю відчаю, деякі “кредит ремонт” хлопець ковзає з тіні і показати вам шлях з темряви і назад в світлі цієї моделі не вдалося – так що ви можете робити все це знову.

Існує кращий спосіб.
«Гроші для життя» показує вам, як взяти під контроль гроші, яка тече через ваше життя, не відмовляючись від вашого способу життя. «Гроші для життя» працює для вас в хороші і погані часи. Втрата роботи, інвалідність, хвороба, криза сім’ї – або будь-яке інше подія життя, які могли б кинути вас за втрату – стає керованим.

«Гроші для життя» дозволяє впевнено дивитися в майбутнє в хороші і погані часи, так що ви ніколи не повинні озиратися назад з жалем. ”

Якщо ви зацікавлені взагалі про ваше фінансове майбутнє, то вам варто прочитати цю книгу.

«Гроші для життя, в хороші і погані часи! є одним з дуже небагатьох книг, які я коли-небудь читав, що дійсно допомагає людям зрозуміти істинний і загальна вартість грошових страхування життя Value.
Але, що більш важливо, вона перша звертається до фінансових проблем люди відчувають, перш ніж вона забезпечує вирішення … Cash Value Страхування життя!

Лью і Джеремі Nason
маркетинг і продажі автобусів
“9 з 10 хлопців