подолання великих виправдань страховика за несплату претензій

Для боротьби з шахрайством, багато страхових компаній стають все більш жорстко щодо вимог, поданих споживачами.

Але в той час як деякі страховики затримати виплату викликати обгрунтовані запитання про претензії, інші перетягнути їх ногами або відмовити у виплаті без всяких видимих ​​причин.

Ось найбільш поширених виправдань страхових компаній дати, коли обмежує або виключає претензії автомобіль, будинок і медичного страхування – і кращі способи, щоб дати відсіч …

автострахування

* “Ваш автомобіль не коштує стільки, скільки ви сказати, що це.” Страхові компанії засновують свої машини вартістю припущення на галузевих даних, яка схожа на інформацію, знайдену в Kelly Blue Book. Майте на увазі, що Kelly Blue Book дає лише середні значення транспортних засобів і, що окремі машини може коштувати значно більше або менше, залежно від їх стану та включені додаткові послуги.

Приклади: Ваш автомобіль, можливо, були в гараж … мають низький пробіг … або мати дорогі варіанти, такі, як люк на даху або двигун V8.

Для підтримки позову про відшкодування вище: Перевірте оголошення в місцевій газеті. Якщо ви знайшли половину десятків машин, які схожі на ваші продажі більш значення, зазначеного в книзі Келлі Синьої, збирають стільки даних, скільки ви можете і відправити його своїм страховиком. Ваш страховик може пом’якшити.

* “Ваш автомобіль може бути відремонтований за набагато менше.” Деякі страховики мали намір звести всі претензії виплати певного відсотка, навіть якщо суми є законними. Звичайно, більшість страховиків не говоритиму про це відкрито. Замість цього, компанія може сказати, що $ 3500 оцінки ви отримали занадто висока, і, що ваш автомобіль може бути відремонтований всього за $ 2500.

Корисно: Не лякайтеся. Якщо ви відвідаєте три ремонтних майстерень, а найнижча ставка була $ 3500, наполягають, що ваш страховик платити позов у ​​повному обсязі. І не бути висунута у використанні дешевої майстерні обраного страховика. Я ніколи не бачив, що політика вимагає страхувальників перейти до конкретної ремонтної майстерні.

Якщо ваш страховик все ще впирається, скажімо, ви дозволите питання до вашого адвоката. Це може зробити страховика заплатити. Якщо різниця між вами і вашим страховика складає кілька тисяч доларів, це коштуватиме компанії більше, щоб найняти адвоката, ніж платити вас.

homeonvnews страхування

* “Проблема цитується в претензії через попереднього пошкодження або природного зносу.” Це улюблена прийом страховиків, які хочуть, щоб уникнути сплати вгору.

Рішення: виклик компанії довести, що він не поширюється на ці претензії. Запитаєте, де в політиці він так говорить. Крім того, попросіть доказу був “зносом” або попереднього ушкодження. Страхові поліси написана в страхову компанію. Якщо мова, вони покладаються на невизначено або суперечливі, ви можете отримати – суди вважають, що двозначність завжди проти страхової компанії.

Приклад: пара з Техасу були свої даху і віконного кондиціонера пошкоджено градом. Регулятор компанії визнали, що кондиціонер був постраждали від граду, але наполягав вцілілі від граду, що не пошкоджено дах вже стара.

Пару агітацію своїх сусідів і виявили, що інші страховики сімей заплатили за нові дахи. Пару називають страховиком з інформацією. Страховик потім скасував себе, знаючи, що його мовна політика була такою ж, як і у інших страхових компаній, які заплатили.

У відповідності з політикою типовий домовласника, ви маєте право на повну вартість ремонту або заміни пошкодженої даху, навіть якщо дах стара.

* «Ви можете виправити або замінити пошкодження менш ви стверджуєте”. Деякі страховики будуть використовувати цю лінію як пробна куля, щоб побачити, як низько він може відрізати претензій виплат, перш ніж скаржитися. До тих пір, поки у вас є заміна політики і можна показати, що неможливо замінити елемент на суму страховик пропонує, дотримуйтеся своєї зброї.

* “Ми затримують оплату, оскільки причина позову підозріло.” Це досить погано, ваш будинок постраждав від пожежі, але тепер страховик затримує оплату, оскільки вона має питання про причину вогню.

Одна справа, якщо компенсація тимчасово відкладено через розслідування, щоб виключити підпал. Але якщо підозрюють підпал, пожежні зазвичай проводить своє власне розслідування.

Якщо пожежники не визнав за необхідне перевірити походження вогню, попросіть компанію напряму, якщо вона звинувачує вас у підпалі.

Якщо відповідь негативна, то не говоріть страховика ви очікуєте, що гроші надійдуть швидко або ви будете передати питання на ваш адвокат. Якщо відповідь так, зателефонуйте своєму адвокату відразу.

Важливо: Не хвилюйтеся, якщо ви випадково викликала пожежа. Люди причиною пожеж щорічно засипати в ліжку, поки вони курять, і багато компаній платять у будь-якому випадку.

* Ні “Ніяких квитанцій, ніякого освітлення”. В ідеалі, краще мати письмове інвентаризацію всього, що у вашому будинку.

Але якщо ви забули виконати на цій рутинної, не впадайте у відчай. Політики домовласника не вимагають, щоб у вас є квитанції за пошкоджені або вкрадені речі, тільки те, що ви показуєте деякі докази того, що ви володіли.

Корисно: Перехід через сімейні фотографії, шукати фотографії, які показують елементи. Ви також можете попросити родичів і друзів, щоб перевірити їх фотографії для фотографії, які показують Люди групуються навколо певних меблями і картинами.

Крім того, отримати завірені заяви від друзів і родичів, і у торговців, які продали вами деталі, що свідчать про існування цих елементів.

медичне страхування

* “Ми не будемо платити, тому що це лікування не медичної точки зору.” Це особливо клопітно з певними ОПЗ, який може бути дуже скупий про те, що процедури вони будуть охоплювати.

Корисно: Змусити страховика, починаючи з вашим лікарем. Крім того, зверніться переваги відділ вашого роботодавця, а потім викликати страховика. Якщо це не працює, кажуть, що ви будете звернутися Державного департаменту страхування або засобів масової інформації.

* “Ця процедура не поширюється, тому що це експериментальна”. Проблема в тому, що політика може бути неоднозначною, про який лікування вважаються експериментальними і які вважаються стандартними.

Корисні: заручитися підтримкою вашого лікаря в захисті лікування.

Приклад: Один страховик нещодавно відмовився заплатити за відпочинок мігрені страждальця в клініці Майо, тому що сказав, що лікування їй дали був експериментальним.

Її лікар послався на свої медичні шкільні підручники, в яких описувалися лікування він наказав як “класичні”. Він також виявив, що в 49 інших державах, лікування вважалося рутиною.

Страховик скасував своє рішення.

* “Ми не платимо весь рахунок, тому що ваш лікар стягує занадто багато.” Страховики не захочуть платити рахунки, що перевищують “звичайне і звичне” комісію за послугу в області. Проблема полягає у визначенні того, що зазвичай і прийнято у вашому регіоні, тому що, як відомо, страховики closemouthed про це.

Корисно: Зателефонуйте своєму лікарю і попросіть Платіжна менеджер, скільки інші страхові компанії заплатили за ту ж процедуру.

Також дізнатися, що ваш лікар зробив кілька процедур, але рахунок вас, як ніби це був всього лише один. Уточнення законопроект може часто призводити до більшої оплати від страхової компанії.