подачі в страхову компанію очікують боротися з вашим власним страховим полісом

Недобросовісні страхові компанії будуть використовувати ваш страховий поліс в якості основи для заперечують стверджує, а не в якості основи для їх оплати. Недоліки, несправні або несправедливо інтерпретації страхового поліса характерно широке поширення і поза контролем компанії тактики страхування буде використовувати для затримки, скорочення, або відмовити у виплаті вашої претензії.

Коли ви купуєте страховку, ви вступаєте в договір між вами і вашої страхової компанії. Цей контракт, або політики, встановлює всі умови вашого страхового покриття.

Договір страхування вважається договором приєднання. Простіше кажучи, це означає, що перевізник оформляє політики і представляє його на страхувальника, застрахованого. Оскільки застрахованих не має вхідного змінити умови політики тягар невизначеності знаходиться на страхову компанію. Користь сумніви повинні бути внесені на користь застрахованого.

Але страхові компанії успішно банку на ймовірність того, що більшість страхувальників не розуміють своїх прав. Навпаки, страхові компанії будуть стверджувати, що немає гнучкості за межі їх інтерпретації вашої політики. Коли ви подаєте позов, ці компанії будуть прагнути, щоб затримати або відхилити вашу вимогу, засноване на тому, що він вважає будь-яких можливих неясностей або оспорюваних політики.

Як приклад, припустимо, що ви подали позов про відшкодування збитку на ваш автомобіль викликані дорожньо-транспортна пригода. У ході вашої заяви ви порадили вашим регулятором, що ваші претензії при додатковому розслідуванні, бо певна частина вашої політики виключає покриття для портативного обладнання, яке не завжди встановлений на або в транспортному засобі. Ви заперечити, що постійно встановлених є розпливчастим і що ви представили ваш транспортний засіб, щоб ваш агент для перевірки під час політика була придбана. Далі, Ви розкрив все обладнання, встановлене на транспортному засобі, коли політика була видана. У вас є достатня впевненість, що це обладнання підпадають під умови вашого контракту.

У цьому випадку ваша страхова компанія затримує виплату вашого позову шляхом перевизначення мови договору. Ви приєдналися до вашої обов’язки розкриття інформації, і ви платили ваші премії. Що ви повинні робити?

Ви повинні зробити свою особисту домашню роботу. Перегляньте інформацію. Чи вивчали Ви мовної політики? Що б розумним і розумна людина укласти? Ваш аргумент дійсний? Ви адекватно представити всі подробиці щодо вашого автомобіля на момент застраховано це? Чи було у вас законне сподівання, що предметом обладнання було покрито?

Якщо Ви впевнені, що факти підтримати вас, продовжувати вашу позицію. Ваше краще зброю для захисту себе від сумнівної практики претензій, що потрібно знати вашої політики.

Ви повинні вивчити і зрозуміти ваш страховий поліс. Ваша страхова компанія припускає, що ви цього робити не буде. У вас є обов’язок розкрити всі істотні факти, в той час, ви подаєте заяву на вашу політику або ваші політики можуть бути оголошені недійсними. Ваша страхова компанія також зобов’язана досить застосовувати положення договору. Будьте наполегливими у ваші вимоги для здійснення успішного завершення вашої претензії. Страхові компанії будуть шукати конкретні претензії неясностей у вашу політику в своїх інтересах для того, щоб уникнути оплати вашої претензії. Вони повинні бути в змозі підтримувати свої висновки.