подачі банкрутства і справу зі страховими

Протягом останніх двох років багато людей, які не мають ніколи, хоча про банкрутство, перш ніж знайшли його як необхідний крок, щоб впоратися з наслідками економічної кризи. Це не те, що означає, що ви повністю провалилася більше. Тільки під час початкової фази кризи відбулося різке збільшення на 34% осіб, які подали для глави 13 про банкрутство як єдино можливий варіант для захисту особистих активів, таких як домашні господарства.

Для чого використовувати глави 13 про банкрутство в першу чергу?

Глава 13 відрізняється від загальних главі 7 банкрутства, оскільки дозволяє організації виплати боргу у дорозі так, що приватне майно особи, яка подає для цього типу банкрутства не впливає або використані для виплати боргів. Глава 13 банкрутство (також званий індивідуальних змін боргу) дозволяє людині кип всі його особисті речі і виплатити борги протягом певного періоду часу, зазвичай від 3 до 5 років. Протягом цього періоду боржник захищений від будь-яких претензій, що кредитори можуть подати, яка є дуже хорошим варіантом, якщо у вас є деякі активи ви хочете захистити. Тим не менш, такий захист приходить до ціни, і це може здатися невеликим, щоб заплатити спочатку, але в довгостроковій перспективі стає тільки більше.

Що вислизає від уваги тих, хто файл для глави 13 про банкрутство є те, що будь-який вид страхування і позик прийде за вищою ціною, ніж раніше. І з часом ці витрати складуть фактична ціна використанні цієї форми фінансового захисту.

Чому банкрутство впливають страхові тарифи?

Коли ви отримуєте страхування автомобіля котирування або застосування для іпотечного кредиту більшість страхових і кредитних установ буде використовувати ваш кредитний звіт, щоб оцінити ризик, який вони приймають, працюючи з вами. І ваш кредитний звіт буде серйозно постраждали від банкрутства, що триває до 10 років після того, як подав заяву про банкрутство. Ваш кредитний рейтинг впаде, і це буде набагато складніше для вас, щоб знайти доступне страхування або кредити, якщо такі взагалі.

Як вплине на моє банкрутство цінова пропозиція з автострахування?

Ступінь впливу глави 13 про банкрутство буде мати на вашій страхової Ціни та котирування залежить від того, наскільки добре ваш кредитний рейтинг, перш ніж ви подали на банкрутство. Якби це було досить добре, ви, як правило, стикаються незначне збільшення страхових тарифів, а в деяких випадках вона може залишатися тією ж. Тим не менш, якщо у вас вже були проблеми з вашої кредитної історії, то банкрутство входу, безумовно, змусить ваших страхових тарифів і вартості будь-якого виду кредитів істотно зросте. Тобто, якщо, звичайно, компанії, яку ви отримали цінова пропозиція з автострахування спочатку використовує кредитний рейтинг в процесі розрахунку ваших ставок.

Що робити ID подачі на банкрутство є єдиним варіантом?

Перш за все, переконайтеся, щоб перевірити ваші варіанти компенсації з усіма страховими компаніями, які ви раніше сплачених за допомогою кредитної карти, а через банкрутство більшості ваших кредитних ліній будуть закриті. У подібній ситуації краще всього мати страхової компанії, яка не покладається на кредитні рейтинги при розрахунку ставок. Таким чином, ви можете взяти вашого часу і подивитися для дому, здоров’я та страхування автомобіля котирування від провайдерів, які входять до складу цієї групи страховиків. Вони не такі численні, але все-таки є багато компаній на вибір.