податок на Cadillac планів медичного страхування, найближчим часом

Визначення того, як платити за їхні величезні зусилля реформи охорони здоров’я була боротьба за демократів. Там було багато пропозицій, починаючи від різання деякі засоби від Medicare на підвищення податків на певні доходи у податкових процедур пластичної хірургії. Міцний пропозицію було те, що уряд накласти акциз на придбання дорогих планів медичного страхування.

Хоча Сенат включив такого податку у своїй версії реформи охорони здоров’я законодавства, Палата представників ухилилася від нього. Багато представників Демократичної турбує відчуження організованої праці, ключовою зацікавленої сторони для партії. Профспілки сприяють мільйони доларів, щоб кандидати від Демократичної партії, що особливо необхідно, коли вони за жорстку переобрання бої.

Які дорогі плани медичного страхування в будь-якому випадку? Як правило, вони набагато більш всеосяжним, ніж норма. Політика більш щедрий, з нижньою франшиз. Вони часто пропонують покриття для умов і послуг як правило, не пов’язані з планами медичного страхування, такі, як лікування безпліддя або спортзал членства. Критики вважають цей рівень охоплення, як фактор вартості, що може або не може мати достатньо позитивний вплив на здоров’я. Їх часто називають Cadillac планів медичного страхування, у зв’язку з великою різноманітністю предметів розкоші включені, на відміну, думаю, стандартна політика як Toyota. Розкішні автомобілі гарні, але економіка автомобіля може також допомогти комусь обійти безпечно і ефективно. У системі, де мільйони американців образно пішки, досить багато демократів вважають, що прогресивний податок є доцільним варіантом.

Для цілей оподаткування, Сенат розглядає дорогих планів медичного страхування, ті, які коштують понад $ 8500 на рік для фізичних осіб. Для сімейної політики, ліміт становить $ 23000. Плани вище цих рівнів буде обкладатися податком за 40% ставкою, яка може призвести до роботодавців пониження свої плани. Загалом, роботодавець на основі планів медичного страхування не оподатковуються; списань заохочувати роботодавців надавати їх.

Члени профспілки, хоча в цілому підтримує зусилля реформи охорони здоров’я, з підозрою ставляться про пропозицію. Причина проста: вищий відсоток членів профспілки в даний час користуються аналогічним щедрих планів медичного страхування. Такі плани часто працею поступки у трудових переговорів замість надбавку до зарплати. Поліцейські, пожежники, і інші працівники з високим рівнем ризику (і в основному профспілки) професії мають більш високий поріг до їхніх планів оподатковуються. Крім того, пенсіонери також матиме розслабленої стандартів. Ці винятки не може бути достатньо для організованому працю. Незважаючи на свою силу, однак, тільки близько однієї десятої частини працездатного віку американців є членами Союзу.

Бритвою мінімальною більшістю, сенат не може дозволити собі втратити жодного голосування з цього питання, а з іншого боку, будинок має більше простору для маневру. Швидше за все, Сенат більш фінансово консервативними положення переможуть. Громадське схвалення президента Обами податку на ці так звані «Кадилак» планів медичного страхування буде сприяти подальшому схилити чашу вагів. Обама залишився тихим на конкретних пропозицій з реформи охорони здоров’я, і ​​тільки дав загальна підтримка за рахунками. Хоча його відсутність, ймовірно, не зупинить його від підписання законопроекту, коли він досягає свого столу, він, нарешті, витрачати частину свого політичного капіталу з цього питання. Важливо і те, що Білий дім бюджету Orszag режисер Пітер вважає, що економічні вигоди будуть отримані в результаті податку. Це, ймовірно, надати допомогу в скороченні бюджетного дефіциту.