податковий сертифікат покупки для інвесторів

Багато інвесторів у нерухомість шукаєте в податкові покупки сертифікатів як спосіб створення багатства. У смутні сьогоднішньому ринку нерухомості, є так багато домовласників, які мають у зворотному порядку іпотечні кредити і властивості, які знаходяться на різних стадіях лиха. Домовласники можуть бути позаду у своїх платежах до іпотечної компанії, банки, кредитні карти і експерт графства податку. Коли ці правопорушення дістатися до певної точки, іпотека може йти в викупу, будинки можуть бути поставлені на аукціон з виплати податків і податкових застав сертифіката можуть виникнути. Інвестори можуть заробити гроші, муніципалітети можуть отримати такі необхідні операційні доходи і домовласники можуть бути звільнені від податкових зобов’язань вони не можуть виконати.

Домовласник

Домовласники, які в кінцевому підсумку втратити свої будинки через те, що в над їх головами фінансово насправді може закінчити в якості орендарів і в переважному положенні. За останнє десятиліття, іпотечні компанії пропонують безліч сумнівних кредитів позичальникам, які не могли дозволити собі властивості. Були куля платежах, відсотки тільки кредити, ніяких авансових платежів і різноманітних гібридів. Особи було запропоновано вивезти позику через привабливою рекламою подальшого їх тягар боргового навантаження. Хоча це, можливо, здавалося гарною ідеєю, в той час, багато людей потрапили в дуже глибокою, але не міг зрозуміти, як уникнути їх боргу. Коли викупу або податкові аукціони відбуваються, багато домовласників полегшенням позбутися цього глибокого басейну червоного чорнила.

Інвестор

Фізичних осіб, що купують ці сертифікати насправді купівлю застав проти проблемних таунхаус, будинку або кондомініуму правопорушників податків на нерухомість. Якщо власник майна не окупається застави, інвестор може в кінцевому підсумку стягнення після певного періоду часу, і отримувати прибуток, яка включає відсотки на заставу і продажу будинку. Тому що титульне страхування на проблемних властивостей важко отримати, послуг через експерта, який спеціалізується на податкові сертифікати можуть запропонувати свою допомогу.

округу

Це робота округу зібрати податки на майно громадян. Коли домовласник не в змозі оплатити грошових сум, належних, скарбник графства прийме заходи такі, як введення майна на аукціоні, розміщення повідомлення для інвесторів, дозволяючи застав. Шляхом збору та розподілу коштів з цього пулу місцевим урядом для оплати основних послуг і зручностей, таких як державні школи, парки, вулиці, пожежної та поліцейської захисту та багато іншого.

Хоча будинок, маючи своє виключена при, або покласти на аукціон платити правопорушників податків, штрафів та зборів і що мають застав можуть бути розміщені як складний процес, щоб пройти, це дійсно може бути взаємовигідним пропозицією. Домовласники можуть бути звільнені від проблемної ситуації, щоб вони могли почати все спочатку, а інвестори можуть отримувати прибуток від своїх інвестицій, округ скарбники можуть стягувати плату, щоб вони могли поширювати їх у суспільстві так, щоб інші громадяни в місті, міста або округу може мати краще місце для життя. Без оподаткування майна, громадяни були б без захисту від співробітників правоохоронних органів; пожеж стане небезпекою в регіоні через відсутність пожежних; бібліотеках б втрати фінансування; державні школи не змогли б правильно виховувати дітей, а також парки і вулиці будуть погано підтримується і непривабливий. Якщо інвестори воліють вкладати свої інвестиції в долари ці сертифікати, кожен виграє в кінці.