податкове планування купити медичну страховку

Страхування сьогодні стало необхідністю. Життя може давати будь сюрпризи приємні і неприємні. Здоров’я і медичні непередбачені ніколи не приходить з попередженням. Крім того, це не можливо контролювати те, що неминуче. Найкраще, що ми можемо зробити, це підготувати себе для подібних випадків. З ростом витрат на охорону здоров’я, рекомендується, що ми отримаємо адекватну медичну страховку. Страхування забезпечує щит для вашої родини у разі, якщо щось відбувається несприятливий. Це хороший варіант інвестицій. Він посилює свої заощадження і, нарешті, він пропонує податкові пільги.

Поліс медичного страхування охоплює несподіванок зі здоров’ям, як вартість лікування і госпіталізації витрати, для наприклад, вартість номера і послуг, були госпіталізовані. Хірургічне витрат і зборів лікаря під час відвідування офісу, також охоплюються. Інші речі, які медичне страхування страхує відпускаються за рецептом ліків, психічних користі для здоров’я і материнства. Це не дуже часто, що людина відвідує лікаря для диспансерного спостереження. Ми вважаємо, що там менше ймовірність того, що ми зіткнемося ризику. Правда, думка про смерть нездорова ідея, але це не означає, що ми повинні утримуватися від отримання себе захищено. До цього слід додати той факт, що інвестиції в здоров’я страхування позбавляє вас від податкових зобов’язань.

Згідно з розділом 80 (D) із Закону про прибутковий податок особи отримує відрахування до рупій. П.А. 15000. коли він купує загального страхування. Знижка становить Rs.20, 000 для пенсіонерів. Премії ви платите безпосередньо віднімаються з доходів найманих, тим самим зменшуючи оподатковуваний дохід до такої міри.

Сума, яку ви збережете ваш бонус, який можна розглядати в якості повернення інвестицій. Серед різних загальне страхування, медичне страхування є єдиним видом, який забезпечує таку знижку. Таким чином, покупки медичного страхування не тільки дає захист для себе і своєї сім’ї, але і вбереже вас від ліквідації фонду у вигляді податків.

В даний час пропонує приймаючим медичного страхування політики від критичних страхування обслуговування, страхування здоров’я сім’ї, страхування від нещасних випадків і т.д., яка пропонує захист у разі швидкої медичної допомоги, госпіталізації, та інші витрати. Ви можете вибирати з декількох планів, підходить для ваших потреб і ситуацій.

Чи купуєте ви індивідуальний поліс страхування здоров’я або політика здоров’я сім’ї, ви отримаєте податкову знижку, згідно з розділом 80 (D). Ви можете отримати додаткові переваги податку на строк до 15 000 рупій, коли ви купуєте поліс медичного страхування для ваших батьків. Якщо твої батьки пенсіонери, благо до Rs.20, 000. Це не включає податкові пільги на строк до Rs. 15000 для себе і сім’ї залежить. Це означає, що людина може тепер скористатися знижкою до Rs. 35000.

Ви обожнюєте своїх батьків і хочуть показати, що ви дбаєте. Політика в галузі охорони здоров’я догляд страхування пропонує Вам спосіб, який може допомогти вам показати свою прихильність до своїх батьків. Подарунок батькам поліси страхування здоров’я, яка дбає про ваших батьків так само, як і ви. Ви також можете отримати вигоду з податку по гол. 80 (D), як згадано вище.

Тепер ви можете також купити поліс медичного страхування в Інтернеті. Де б ви не перебували, ви можете купити політики 24×7. Його без проблем, миттєве політики, так і не передбачає будь-яких документів або третьої особи. Будьте онлайн оцінити полісів, отримати медичну страховку котирування і суддя на свій розсуд. Це займає кілька хвилин, і ви зробили з процесом покупки онлайн.