подати заявку на Медігеп страхування, яка охоплюватиме попередній план Medicare

Medicare оригінал поліса не завжди дає вам ваш необхідністю, як завжди є деякі неоплачених обчислень. Ці розрахунки можуть поставити вас у незручне становище, коли ви повинні платити додаткові гроші з власного гаманця. Це одна з проблем, які можуть зіткнутися, коли ви буде вимагати вашого медичного страхування гроші під час вашого лікування. Є деякі гроші, які ви не отримаєте і повинні дати вашої замість цього. Medicare початковий план всі про це. Але це не здається нерозв’язною, оскільки є багато приватних компаній, які почали Medicare Довідкова політики для підтримки або доповнити цю початкового плану здоров’я. Ви отримаєте повне охоплення, якщо ви подали заявку на цю медичного страхування Medicare Довідкова після виконання оригінального. Ця політика називається Медігеп план медичного страхування. Medigap правильно посилається на свої дії і мета служіння. Вона охоплює проміжки між Medicare оригінал поліса і страхового покриття це так. Медігеп планів медичного страхування регулюються приватним компаніям і не мають будь-якого зв’язку з державним органом.

Хоча ці політики регулюються приватним організаціям, але все ще існують деякі певні правила ці повинні слідувати усіма компаніями. Як, наприклад, компанії можуть запропонувати тільки 12 Standard Insurance планує Medigap імені через L. І це також слід зазначити, що плани в рамках цього ж супровідний лист зобов’язаний надати ті ж переваги, незалежно від компанії, що продають їх. Те, що вони можуть істотно відрізнятися один від одного, розмір страхової премії. Частина страхових Medigap здоров’я план вашій лікарні страхування. Частина B є те, що частина страхового покриття, яке допоможе вам платити за медичні послуги, які не підпадають під частину політики. Ці правила включають в себе таку ж кількість премій повинні бути вилучені з страхувальника. Всі плани повинні бути такими ж з таким же вигоди. Відповідно до закону приватні страхові компанії можуть запропонувати тільки дванадцять стандартних Medicare доповненню планів страхування, названий через L. кожен з цих планів мають свій власний набір переваг, відрізняється від інших. Однак майже всі з дванадцяти плани Медігеп страхування забезпечують основні переваги медичної частини А і В.

Тому завжди рекомендується вивчити всі Медігеп страхових планів, перш ніж вибрати той, який буде відповідати кращим для вас. Крім того, той факт, що слід мати на увазі, що, незалежно від того, від того, що страхової компанії ви можете придбати конкретний план, всі плани з тим же супровідний лист повинні надати ті ж переваги. Як, наприклад, якщо ви купуєте план Медігеп C політики, вона повинна охоплювати ті ж переваги, не в залежності від компанії, яка продає плану. Тим не менш, премія тарифи можуть змінюватися для різних компаній. Тому ви можете придбати будь-який Медігеп страхування від компанії вам подобається, і не забудьте отримати ті ж переваги, що надаються іншими компаніями.