подання позову домовласників страхування

Найменш приємних і найбільш напружених моментах страхування житла, звичайно, подання позову. Страхові компанії рідко бувають щасливі отримати претензії від своїх клієнтів, хоча це їх пряма робота, щоб впоратися з цими речами. І більшість людей, особливо, коли з ситуацією і страхування в перший раз, досить нервова про звернення в компанію. Щоб зробити його трохи легше і для вас і вашого страховика, ось деякі кроки, щоб слідувати, щоб подати позов і отримати всі переваги вашої політики, коли вони необхідні.

1. Повідомити вашої компанії про подачу позову в найкоротші терміни. Зв’яжіться з вашим страховим агентом, щоб обговорити будь-які пошкодження, які ви думаєте, що ваш страховий поліс повинен покривати. Це людина, яка допоможе Вам інформацію і консультації про те, як діяти у відповідності з вашою політикою покриття постачає. Це краще мати всю інформацію про вашу політиці і зв’яжіться з вашим агентом інформацію десь за межами вашого будинку (в гаманці, наприклад). Крім того, рекомендується записувати всі ваші розмови з агентом мати посилання, якщо це необхідно.

2. Оцінку і задокументувати загальний збиток вашої власності для заявки. Кращий спосіб зробити це, щоб мати цифрову фото або відео камеру для запису всі пошкодження, а також коментарі та документацію відразу після власності піддавався ніякому впливу. Зберігайте ці записи і документи доступні в разі потреби, декількох копій, також буде зручно.

3. Зробити проміжних ремонтів до вашої політики ногами дюйма У вас є відповідальність за свою власність після пошкодження і повинен цьому перешкодити ще гірше. Якщо є витік в даху, спробуйте зупинити його для того, щоб уникнути попадання вашого будинку затоплені. Не забудьте зберегти всі квитанції з магазину при купівлі приладдя для ремонту, але зберегти розумні витрати, щоб уникнути відмови відшкодування від страхової компанії.

4. Перелічити всі елементи на вашій власності, ви думаєте, відсутні або пошкоджені. Попросіть свою сім’ю за допомогу, перевірки одну кімнату за одною, і зі списком всіх елементів, які були пошкоджені. Це дуже важливо, коли у вас є покриття відновної вартості, тому що всі пошкоджені деталі будуть замінені на нові, навіть якщо старі були набагато дешевше в ціні. Маючи опису вашого майна перед втрата буде дуже корисно для обробки претензій так що не поспішайте робити, що після прийому навіть дешевим страховим полісом будинку.

5. Будьте терплячі. У разі, якщо шкода була заподіяна у результаті стихійного лиха з усієї області під впливом це може зайняти більше часу для вас, щоб отримати покриття, оскільки ті, хто більш серйозні пошкодження, ймовірно, будуть покриті в першу чергу. Відстежуйте, що відбувається з вашою заявкою і поговорити з вашим страховим агентом, час від часу. У випадку, якщо ви підозрюєте, що ваш страховий претензії не обробляється належним чином і звільнені, навіть якщо це дешеве страхування будинку, вам слід звернутися до державного страхуванню відділ зі скаргою. Це особливо важливо, якщо збиток до вашого будинку робить неможливим жити в ньому.