подальші думки вам знадобиться наступного разу, коли ви ходите по магазинах для політики медичного страхування

Забороненої практики маркетингу. Це є незаконним для компанії або агента використовувати високі тактику тиску, щоб змусити або залякати вас в покупці Медігеп політики, або зробити шахрайські або що вводять в оману порівняння, щоб змусити вас перейти від однієї компанії або політика до іншого. Оманлива “холодного введення” реклама також заборонено. Це включає в себе молочну розсилок для виявлення осіб, які можуть бути зацікавлені в покупці страховки. Якщо Ви заповните і повернути карту, прикладену до розсилки, карта може бути продана страхового агента, який буде намагатися продати вам політики.

Перевірте право відновити. Штати в даний час вимагають, щоб політики Medigap бути гарантована поновлюваними. Це означає, що компанія може відмовити у продовженні політики, тільки якщо ви не платите премії або ви зробили істотних спотворень від застосування. Остерігайтеся старше політики, які дозволили компанії відмовити в продовженні на індивідуальній основі. Ці політики забезпечують постійний міру охоплення. Навіть якщо ваша політика може бути гарантована поновлюваних Компанія може регулювати розмір премій час від часу. Деякі політики мають премій, які збільшують як ви стаєте старше.

Знати, з ким ви маєте справу. Компанія має відповідати певним вимогам, щоб робити бізнес у вашому штаті. Ви повинні перевірити за вашим відділом державного страхування, щоб переконатися, що будь-якої компанії ви розглядаєте ліцензується у вашому штаті. Це для вашого захисту. Агенти також повинні бути ліцензовані і ваша держава може зажадати від держави для проведення докази ліцензування із зазначенням їх назви і компанії, яку вони представляють. Якщо агент не може перевірити, що він або вона ліцензується, а не купувати від цієї людини. Візитна картка не є ліцензією.

Тримайте агентів і / або назви компаній, адреси та телефонні номери. Запишіть агентів і / або назви компаній, адреси і номери телефонів або попросити візитну картку, яка надає всю цю інформацію.

Якщо ви вирішили купити, заповнити заяву ретельно. Не вірте страхового агента, який говорить вам, що ваша історія хвороби за заявою не важливо. Деякі компанії просять детальну медичну інформацію. Якщо ви залишите будь-який з медичних запитувану інформацію, охоплення може бути відмовлено протягом часу для якого-небудь захворювання, забув згадати. Компанія також може відмовляти в позові для лікування невідомому стані і / або відмінити вашу політику.

Шукати План охоплення. Ви повинні бути дано чітко сформульовані резюме політику … Уважно прочитайте.

Не платити готівкою. Оплатити проект чек, грошовий переказ або банківський виписані в страхову компанію, а не до агента або кого-небудь ще. Отримати квитанцію з назвою страхової компанії, адресу та номер телефону для ваших записів.

Доставка або повернення політики Повинна бути рядок. Страхова компанія повинна поставити політику протягом 30 днів. Якщо цього не відбудеться, зверніться в компанію і отримати в письмовому вигляді причину затримки. Якщо 60 днів проходить без відповіді, зв’яжіться з відділом державного страхування.

Використовуйте “безкоштовно-Look” Положенням. Страхові компанії повинні дати вам щонайменше 30 днів для розгляду Медігеп політики. Якщо ви вирішили, що не хочемо, щоб політики, відправити його назад до агента або компанії протягом 30 днів після її отримання і попросити повернення всіх премій ви заплатили. Зверніться до державної страхової відділ, якщо у вас є проблеми, отримуючи відшкодування.

І знову, не поспішайте або чинити тиск на прийняття рішення про політику. Довірливі продавці займуть своє час з вами. Якщо ви не впевнені про конкретну програму, мають продавців розповісти його комусь ще, це іноді допомагає теж.