подальшої діяльності за підсумками … Ви можете мати більше перспектив, ніж ви можете handle_

В останні два місяці ми отримали багато позитивної відповіді від веб-продюсера читачів протягом двох останніх статтях ми вже писали:
‘Як залучити безперервний потік високі перспективи якості для вашого гаряче, нове, захоплююче, революційна концепція продажів або продукт! і “Ви можете мати більше перспектив, ніж ви можете впоратися!”

Багато агенти писали і закликав нас дякували нам за добру пораду і просити більше інформації про те, що вони можуть і повинні зробити, щоб поліпшити їх маркетингу. Однак, схоже, більшість агентів досі не отримують повідомлення, як показано на цих двох актуальних відповідей …

«Я не дуже добре маркетинговий аспект цього бізнесу. Ви б порекомендували компанію, що я можу найняти?”

“Спасибі за цю статтю. Чи є у вас джерел або ідеї для аутсорсингу маркетингу, які необхідно зробити для нас незалежних консультантів?

Ваш внесок буде прийнята з вдячністю. ”

найбільш економічно ефективний маркетинг не є чимось, хтось може зробити для вас …

Більшість агентів, здається, не розуміють, або ви хочете почути, що здебільшого маркетингу є не те, що хтось може зробити для вас! Так, ви можете і повинні поза джерела частин вашої маркетингової кампанії, як і прямої поштової розсилки. Ви не можете зробити $ 100 в годину робите $ 10 на годину канцелярською роботою. Але, ви і ваша організація повинна негайно зробити основи і координація ефективної маркетингової кампанії!

Давайте подивимося, якщо ми можемо пояснити це по-іншому, щоб допомогти вам стати маркетологом ви повинні бути, щоб “мати більше перспектив, ніж ви можете впоратися!”

Чи згодні ви, що основна мета маркетингової кампанії, щоб зробити його простіше для вас, щоб послідовно отримати «правильні» люди, ваші кращі перспективи, щоб ідентифікувати себе з вами, так що ви можете зв’язатися з ними, зрештою встановити призначення з ними, і зробити їх клієнтом?

Ви також згодні з тим, що для того, щоб це відбулося, люди з конкретною проблемою, повинен бачити Вас як людину, вони потребують і хочуть працювати, для того, щоб вирішити цю проблему?

І, нарешті, ви погодитеся, що маркетингова кампанія повинна бути економічно ефективним?
Якщо ви згодні з вище три основних приміщення, то не це, що ви повинні стати відомим і шанованим людям у вашій місцевої громади для роботи, яку ви робите, щоб зробити його більш простим і економічно ефективним, щоб послідовно залучити тих людей Ви?

Основна проблема більшості агентів є, вони були підстави вважати (і хочеться вірити), що якщо вони посилають досить букв продажів, або запустити досить оголошення в газеті, то вони будуть мати достатню кількість потрібних людей прокладає дорогу до їхні двері, проситься бути продані. І, може бути, якщо ви були єдиним в вашому регіоні надання конкретної послуги ніхто більше пропозицій, які могли б працювати і буде економічно ефективним!

Тим не менш, ви не тільки агента або консультанта у вашому районі! Скільки страхових агентів, P & C агентства, банки, юристи, бухгалтери, податкові укладачів, Інтернет та інші пропонують ті ж продукти, послуги та рішення, які ви пропонуєте? Що змушує вас видатний з натовпу, так що потрібні люди будуть реагувати на ваші рекламні листи та оголошення, а не тих, від ваших конкурентів?

Наскільки дорого грати гра чисел, відправити достатню кількість знаків продажів, або запустити оголошення достатньо, щоб послідовно отримати достатньо перспективи з вами зв’язатися?

Є люди, більш імовірно, у відповідь на рекламний лист або оголошення від кого вони знають (або принаймні чули) або рекламний лист або оголошення від зовсім незнайомої людини? У кого більше авторитет у їхніх очах?

Отже, як ви стали відомим і шанованим людям у вашій місцевої громади для роботи, яку ви робите, щоб зробити його більш простим і економічно ефективним для вас, щоб послідовно залучити потрібних людей до вас?

Відповідь оманливе простий, і в багатьох випадках це буде коштувати вам нічого або майже нічого …

‘Ви отримуєте ваше ім’я та послуг перед, як багато людей, як ви можливо кожен день!’

Ви отримуєте своє ім’я в місцевій газеті, в локальній секції новин, спонсоруючи державну службу або благодійна акція, будучи гостем на місцевому зборах Асоціації, що пропонують безкоштовний навчальний семінар для широкої громадськості, навчання дорослих класів освіти, або бути гостем на місцевому радіо (ТБ) програми. (Надіслати газеті прес-реліз)

Ви створити спільне підприємство з місцевим бізнесом, і змусити їх представити вам своїх клієнтів, пропонуючи своїм клієнтам безкоштовний доповідь або запрошенням на ваш вільний навчальний семінар.

Ви писати статті для місцевої газети, і церкви та Асоціації бюлетенів, з вашим підписом і пропонує безкоштовний доповідь.

Ви стаєте активним членом асоціацій, клубів, молодіжних груп і релігійних організацій та допомогти їм отримати досягненнях своєї організації в місцевих новинах, з вашим ім’ям в статті.

Ви надсилаєте всі ви знаєте, щомісячний інформаційний бюлетень (друкованому вигляді або електронною поштою). Ви запрошуєте їх все на ваш вільний навчальний семінар і / або пропонувати їх безкоштовно доповідь.

Ви стаєте членом провідного групи або створити свою власну групу свинцю. (Або, натхненник групи)

Ви створили систему, щоб почати просити і отримання направлення від усіх, кого ви знаєте.

І ви теж можете мати більше перспектив, ніж ви можете впоратися … не витрачаючи цілий статок. Все що потрібно це для Вас, щоб вчитися і на практиці основи економічно ефективним маркетингом. Це так само просто, як стати відомим і шанованим людям у вашій місцевої громади для роботи, яку ви робите!

І це те, що ніхто інший не може зробити для вас.

Лью і Джеремі Nason
маркетинг і продажі автобусів
“9 з 10 хлопців