погано шахрайства страхування подорожей

Мабуть один з десяти британців за шахрайство, страхування подорожей. Звичайно, більшість з них зробили перебільшення, замість того, стверджував, що був позбавили мільйонів фунтів виграшний лотерейний квиток, але його все ще значна кількість брехні. Гірше того, наступного збільшення премій потрапили у кишені чесних заслуговують люди, які використовують їх британського туристичного страхування в законні способи.

Це ще не все погано, хоча, і це робить його ще більш корисним, коли ці дешеві шахраї страхування туристів Exposed – особливо в тому, яким чином деякі з цих сорому відпочиваючих “була оприлюднена:

Найкраще, щоб бути оригінальним …

Це, мабуть, найкраще, що тих, хто без творчої кістки в їх організмі не становлять деякі дивні й дивовижні претензії Великобританії страхування подорожей, бо надто часто вони закінчаться інновацій та розповісти ту ж історію двічі. Ну, два рази було б зрозуміло, але те, що про людину, який стверджував, витрати на які не мають свого застосування видалені не менше ніж у вісім разів під час відпустки на Кіпрі? З іншого боку, деякі люди неймовірно творчий, але зробити простий помилки – як жінки, які стверджували, втрату той же очей п’ять разів з різними пояснення кожного разу. Ці унікальні оповідань, що увійшли втратити його під час нападу, і під час стрибків в басейн!

Це не входить в кришці

Ще одна людина був серцевий напад, у той час як у Західній Африці. Частина його претензії витрат, що включаються отримання з публічного будинку, який, виявилося, був фоном для його розвитку серця. З’ясовується, що людина відчувала, що він не отримав повної віддачі від досвіду, тому думав, що його подорож Великобританії страхова компанія повинна платити за рахунками за візит!

Не звинувачуйте мавп!

В іншому випадку відпочиваючих буття творчим зі своїми претензіями страхування подорожей, пара сказала, що їх страховики мавп вкрав їх дорогими відеокамерами в той час як вони стріляли кадри з них в Гібралтарі. Правда виявилася набагато менш захоплюючими, – вони б просто впав і зламався.

Звичайно, це не тільки світ дешеве страхування подорожей, яка отримує шахрайства – ось деякі з найкращих з інших галузей …

Аду немає люті …

Тільки що успішно стверджував коштує £ 385 000 компенсації, чоловік повідомив дружині за перебільшення травми він переніс у автокатастрофі. Він був прикидаючись калікою на три роки, так чому ж дружина здати його тільки тоді, коли він отримав виплату? Він щойно оголосив про свій намір залишити її!

вибуху до прав

Але моя кохана людина, який був вимагати компенсацію за те, що не в змозі працювати після аварії. Цілком розумні претензії, поки його аматорської футбольної команди не проголосив його своїм гравцем року, а його фотографія з’явилася в місцевій газеті. Не дивно, що його страхової компанії були більш ніж щасливі почути цього цікавого одкровення …

У той час як сотні людей зробити шахрайство страхування подорожей з кожним роком, якщо у вас буде бажання, просто пам’ятайте це: Ви тільки шкодить собі! Величезна кількість людей, скоєнні шахрайства страхування подорожей несуть пряму відповідальність за більш високі страхові внески кожен платить!