поганою кредитною автокредити – зверніть увагу на ці потенційні проблеми

Поєднання економічного спаду протягом останніх кількох років, а також нахил Американці знесли багато боргів банківської карти залишив багато людей з поганим кредитах. Маючи поганою кредитною деякі речі ви можете жити, за умови, що ви платите готівкою за майже все. На жаль, небагато людей мають розкіш бути в змозі зробити це. Для більшості людей, придбання конкретних пунктів, як автомобіль або вантажівку або мікроавтобус, ймовірно, зажадає подачі заявки на кредит. Якщо у вас поганий кредит, отримання автокредиту може бути проблемою.

Будь ласка, не зрозумійте неправильно – це можливо, щоб отримати автомобільний кредит з поганою кредитною. Насправді, в сучасній економіці, це простіше, ніж це було раніше. Автомобільні дилери постраждали від економічного спаду, як і всі інші, і вони набагато більше, ніж готові запропонувати фінансування, навіть для людей з кредитної складності.

Те, що робить фінансування небезпечно для людей з проблемами кредиту є те, що умови, запропоновані в кредиті не може бути сприятливим. Ось кілька питань, які можуть виникнути при подачі заявки на фінансування з поганою кредитною історією:

Високі процентні ставки – З сумнівом, люди з кредитної проблеми будуть платити більше процентні ставки, ніж людям з хорошою кредитною. Там немає роботи навколо, що, це відбуватиметься незалежно від того, хто фінансує ваш кредит. Але процентні ставки можуть сильно відрізнятися від одного кредитора до іншого, і деякі роздрібні торговці, які пропонують фінансування самих немає жодної проблеми, просять високі ставки для позичальників з важкій фінансовій історії. Розумна річ, яку ви можете зробити, це знайти навколо і виявити фінансування, перш ніж ви готові купити. Таким чином, ви можете бути впевнені заздалегідь, що ви знайшли ідеальний можливо процентна ставка для вашого автомобіля кредиту.

Дозвіл на видачу позики збори – Деякі кредитори більше зацікавлені в зароблянні грошей від кредитних заявок, ніж вони є на себе кредити. Ці кредитори будуть стягувати з вас плату, щоб просто подати заявку на кредит. Більшість кредитних компаній дозволить Вам застосовувати безкоштовно, так що якщо ваша компанія кредит або дилерської говорить, що, ймовірно, буде вступний внесок, ви повинні дивитися на фінансування десь в іншому місці, тим більше що платити внесок не гарантуватиме, що ваш кредит буде дозволяється.

Своєрідні умови кредиту – Переконайтеся, що ви читали договір дуже уважно, так як деякі кредитні компанії вставить непарних умови або до кредитного договору. Такого роду речі, найчастіше в контрактах, де дилер коштів купити собі. Ви можете знайти собі того, щоб зробити щотижневі виплати, або ви можете знайти дуже мало на шляху пільговий період між пропущеного платежу і вилучення автомобіля. Кілька угоди містять також штрафів за дострокове погашення, як кредитори хочуть переконатися, що вони отримують кожну копійку у відсотки, належні їм. У випадку, якщо ви не знаєте про правових угод, ви, можливо, забажає провести пару доларів, щоб найняти адвоката, виходять на договір до підписання контракту.

Більшість кредиторів чесні люди, які намагаються заробити на авторитетні життя. Інші люди нечесні і бажаємо, щоб скористатися всіма. При покупці авто в кредит, не забудьте оглянути заздалегідь, щоб переконатися, що ви можете знайти кредит, який працює на вас.