погане співвідношення ціни і якості

Є завжди люди, наділені владою, які хочуть пишатися тим, що вони роблять. Вони тримають їх високо піднятою головою, коли вони знають, що США є кращим в світі у своїй галузі діяльності. Так цікаво, як ті, в медичній галузі в даний час відчувають. Існує новому дослідженні, опублікованому у вересні цього року показує США займають 49-е в міжнародному столи для тривалості життя. Іншими словами і з чоловіка і жінки разом, ви будете жити довше і мати краще життя, якщо ви живете майже ніде в розвинених країнах світу. Питання в тому, чому. Звичайно, у нас є дуже високі рівні ожиріння. Занадто багато людей продовжують палити, мабуть вважаючи, що вони є чарівна пас на результаті раку. Ми як і раніше вбивають і калічать мільйони людей на рік на наших дорогах. Все це перш ніж ми отримаємо захворювань і розладів у нас немає ніякого контролю. Однак жодна з них не представляє реальний відповідь.

Згідно з новим дослідженням, опублікованим в жовтні цього року в школи Колумбійського університету охорони здоров’я, відповідь проста. Як нація, ми витрачаємо більше, ніж більшість інших розвинених країн у галузі охорони здоров’я, але наша галузь охорони здоров’я є неефективною і не більше людей, ніж він економить. Так, ви не помилилися. Ми дозволити більшій кількості людей вмирають молодими, ніж більшість ніде! Візьмемо специфіку. Повернутися до 1975, і ви знайдете в США займає 5-е місце у світі за виживання серед 45-річних. , Які впали до 12-го у 2005 році. Але ви будете потребувати в силу молитви, щоб зберегти вам життя, якщо ви жінка у віці 65 років і вище. У період між 1975 і 2005, жіночих курсів виживання знизився на 10% по відношенню до верхньої дванадцять промислово розвинених країн.

Щоб дати вам краще розуміння, всі інші великі країни мають національні органи з регулювання форм лікування доступні для своїх громадян через охорони здоров’я. Якщо лікування є економічно ефективним, його затвердження. Все інше доступне тільки для людей, готових платити за це самі, або, на який поширюється їх страхування. Існує нічого порівнянного в США. Лікарі можуть дати вам все, що лікування, незалежно від того, чи є докази того, вона ефективна. Більшість з найбільш серйозних захворювань і розладів, можуть бути запобігти або ефективно лікувати шляхом раннього втручання. Інші країни, отже, сприяє ранній діагностиці. Галузі медичного страхування в США зацікавлений тільки в лікуванні захворювань, як і коли виявлено. Вони заважають лікарі збираються на пошуки нових пацієнтів для лікування. У довгостроковій перспективі, це лікування модель коштує дорожче, ніж модель охорони здоров’я, заснований на профілактиці. Якщо ви тільки лікувати когось, коли їх симптоми є передовими, витрати вище. Лікувати когось рано, і вони потребують меншої лікування і мають довші, більш здоровий спосіб життя. Це не влаштовує фармацевтичної промисловості або великих лікарень, які заробляють свої гроші з тривалого лікування більш серйозних захворювань. Мораль цієї статті Тому ясно. Припускаючи, що ви не можете ПМЖ в іншу країну, ви будете жити довше, якщо ви забезпечити ваш план в галузі охорони здоров’я або індивідуального страхування здоров’я має гарне становище для профілактичного догляду. , Який представляє краще співвідношення ціни і гроші для вас.