повінь ризики для дизайн-консалтинг

управління ризиками

Наскільки це можливо структурованого підходу повинні бути прийняті, щоб мінімізувати ризик повеней на будівельних проектів, які будуть включати в себе:

• Оцінка ризиків

• Як уникнути ризиків, де можливо

• Де ризиків не можна уникнути, зважаючи на той ризик у розробці та наданні відповідних консультацій і попередження клієнту

оцінки ризиків

На будь-який будівельний проект є, ймовірно, будуть два окремих, але взаємопов’язаних міркувань:

• Чи є пропонована структура самої вразливою для повеней?

• є будівництво пропонованої структури, ймовірно, збільшиться ризик повеней в інших місцях? Це, у свою чергу, вимагає розгляду окремих ризиків, пов’язаних з процесом будівництва (ризики, пов’язані з тимчасовими роботами і яка може або не може нести відповідальність професійної) і ризики, пов’язані з присутністю та / або експлуатації постійних робіт.

Запобігання повеней працює потрапляють в категорію власного де наслідки аварії можуть бути катастрофічними. Будь значущий проект, ймовірно, буде потрібно попереднє дослідження більш-менш докладно. Кабінетне дослідження повинне включати розслідування затоплення історії сайту.

Кабінетне дослідження, ймовірно, виділити фактори ризику місцевість, яка має бути доповнена сайті дослідження, наприклад, наземних досліджень і топографічних зйомок.

Якщо сайт розслідування, наданих клієнтом або експлуатацію від інших консультантів, професіонал може зазвичай очікують, що покладатися на них, але він не звільняється від відповідальності за розгляне їх відповідність. Якщо вони недостатні, клієнтові повинно бути сказано. Якщо дизайн засновані на припущеннях, дизайн припущення мають бути прописані.

документування ризиків

Будь або не офіційна звіти видаються клієнту, ризики, виявлені консультантом повинні бути обговорені з клієнтом, і ці обговорення документовані. Клієнт не може бути готові понести витрати на заходи пом’якшення наслідків повеней яких консультант вважає доцільним. Такі консультації повинні укладатися в письмовій формі. «Аудиторський слід» буде в значній мірі допомогти захисту від будь-яких майбутніх претензій.

договірних міркувань

Перший і найочевидніший рада момент полягає в тому, що консультант повинен переконатися, що у нього є контракт, який написав, серед іншого, чітко визначає сферу послуг, які він погодився надати.

Відповідальність за надання цих послуг може бути обмежене або в деяких випадках виключити. Положення договору, що консультант повинен вважати само собою зрозумілим (як по відношенню до ризиків повеней і в цілому), включають:

• Виключення відповідальності за невиконання суб-консультантів призначаються за згодою клієнта

• Виключення відповідальності за непрямі збитки

• обмежують відповідальність визначену суму (зобов’язання повинні бути обмежені на рівні, що не перевищує суму професійних кришку консультантів страхового відшкодування)

• Обмеження відповідальності справедливу частку консультанта втрати на припущенні, що інших відповідальних сторін буде задовольняти свої власні частку втрат (за допомогою чистого пункту внесок)

• Відповідне виключень або застереження, особливо там, де консультант діє в ролі консультанта або надання оглядовим доповіддю

висновок

Ризик повеней, як і багато інших ризики, що виникають в будівельних робіт може здійснюватися за умови, що вони визнаються і належним чином оцінені. Відповідальність за ризики, які не можна уникнути або конструював поза може бути зменшений шляхом належного використання договірних виключень і обмежень.

Даний документ не дає повної або всеосяжного констатація факту чи закону, а також не є юридичною консультацією. Він призначений тільки виділити питання, які могли б представляти інтерес; фахівець юридичної консультації може знадобитися в разі потреби.