повінь межі допоможе страхування

Асоціація британських страховиків (ABI) попереджає власників будинків, які живуть в районах, які схильні до більшого ризику повеней, що їх властивості не можуть бути покриті домашніх страхових полісів, якщо Уряд, який не втрутитися і створити заходи, які дозволять обмежити повені та таким чином, їх пошкодження впливає.

За даними ABI, є 517 000 будинків на значний ризик затоплення. Повені влітку минулого року, стоять члени Абі 3 млрд. фунтів стерлінгів в претензії. Крім того, майже 5000 домовласників і раніше живуть в тимчасовому житлі після повені минулого року, за даними уряду. З таких людей, за оцінками, принаймні, один з восьми домашніх господарств не мають страховки.

Майже 50 000 властивостями, постраждалим від повені за останні червні та липні, Глостершир, Вустершир, Оксфордшир, Беркшир і Південний Уельс є найгіршим хітом.

Виступаючи на один рік на сьогоднішній конференції, Нік Старлінг, директор Абі загального страхування та охорони здоров’я, сказав: “Уряд повинен вжити заходів щодо виявлення і краще управляти загрозою затоплення, якщо кришка залишається широко доступні.

“Потоп кришка була стандартом для домашнього страхування протягом майже 50 років, і надається на переконанні, що повені не буде відбуватися більше одного разу на 75 років, або, що адекватного захисту планується протягом найближчих 5 років, якщо ризик повеней набагато вище.

Проте, повінь минулого літа, які були найгіршими за всю історію, проводиться коштує 4 року претензій всього за 2 місяці.

Пан Старлінг додав: “в терміновому порядку в боротьбі з повінню не потрібно.

Дослідження, проведене ABI показало, що 75 відсотків британців вважають, що не достатньо, вживаються заходи для запобігання подібних катастроф у той час як 98 відсотків вірять дренаж повинні бути у верхній частині списку в цілях зниження ризику повеней “.

Половина страхових випадків у минулому році, були пов’язані з повенями претензій з боку жертви постраждали. Претензії були зроблені через пошкоджень, викликаних водою, що надходить через каналізацію. Повені в минулому році показав, що багато дренажних систем є недостатніми для боротьби з тривалим дощем.

У відповідь на висновки Абі, Філ Woolas, міністр навколишнього середовища, сказав: “Це було несправедливо стверджувати, що нічого не змінилося з тих пір, як повені торік. Агентство з навколишнього середовища та місцевим органам влади взяли на себе багато роботи, щоб поставити на місце повені оборонних програм.

Пан Woolas висновок: “Обидва агентства і порад використовують свої повноваження для обмеження будівлі на заплавах.”

Коментуючи заклики ABI для отримання додаткових заходів щодо зниження затоплення, Енді Лідбеттер, глава будинку страхування на сайт порівняння цін moneysupermarket.com, сказав: “У доповіді з Сьогодні ще один заклик до уряду активізувати свої зусилля по скороченню ризику повеней і на цей раз ABI виступає як глашатая. Це був один повний рік, так як повені на Великобританію і домовласників вже їм важко знайти доступні та конкурентоспроможні страхового покриття, особливо якщо вони зробили претензії за флуд.

“DEFRA оголосив вчора Агентство з навколишнього середовища буде нести відповідальність за всі форми управління ризиками повеней по всій країні. Тим не менш, адекватного фінансування для збільшення захисту від повеней у районах високого ризику необхідний, так як без цього страховики не буде вибору, окрім як похід премій для вразливих домовласників або навіть просто просто вмити руки і зупинити їх страхування цих областей в цілому. “