повчальна історія про будинок страхування

Коли ви рухаєтеся додому в перший раз, він може бути легко загрузнути в хвилювання все і ігнорувати важливі речі, як страхування житла. Якщо ви перший раз покупець, ваш розум, ймовірно, на інші речі як сортування в іпотеку, ваших меблів і найму рухомому фургоні. Страхування житла може здатися, що одним стресу занадто багато, коли ви наближається ходу в день, і це може бути привабливим, щоб не залишити його, поки ви переїхали в і відчуваєте себе більш розслабленим. Тим не менш, це завжди краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати. Ось повчальна історія про те, що може статися, коли рухається в не йде за планом – це має допомогти вам зрозуміти важливість гарної страховкою будинку.

Молода пара тільки що купили свій перший будинок, і дуже раді, що вони ось-ось переїде дюйма На жаль, перше, що вони зустрічають, коли вони прибувають в готелі і вплив недавніх сильних повеней на будинок, який залишив килими першому поверсі вологою і сирої і зруйнували будь-які шпалери, які були досить невдалі, щоб бути порушеним води. Якби вони розібралися їх зміст страхування, перш ніж перейти в ремонт, можливо, були включені до їх страхової компанії – кооперативне страхування, наприклад, забезпечити до £ 500,000 до відновлення витрат, які є результатом повені – але тепер вони стикаються розщедрюватися за шкоду собі.

Після того як вони, нарешті, зможуть розібратися в збиток, заподіяний у результаті повені, молоді пари відчувають, що вони можуть розслабитися і рухатися меблі в вниз. У ту ніч, проте, злодій, який був бродять округа шпигує легкою мішенню в недавно переїхала в парі і тікає з більшістю їх цінні речі. Вони прокидаються, щоб знайти порожні вітальні майже все, що було портативних, так і без зміст страхування особи платять за себе замін.

І, нарешті, в стані розпачу, молода пара вирішила перевести свої найцінніші речі на горище на зберігання, поки вони не можуть розібратися у своїх страхування. Мансардний поверх, однак, виявляється менше, ніж міцний і комусь вдається поставити свою ногу чистити через нього. З домашньої страхування Ви маєте можливість в тому числі випадкового охоплює збиток, який буде захищати, ви повинні просто така нещасна обставина виникає. Як вони залишили все занадто пізно, однак, молода пара повинна тепер платити за ремонт до стелі.

Страхування житла це не те, що слід приймати всерйоз. Якщо ви купуєте свій перший будинок, ви вже робите велику прихильність до відповідальності, але це дійсно варто йти на крок попереду і інвестування в страхування житла, перш ніж рухатися. Такі компанії, як кооперативне страхування роблять все можливе, щоб зробити ваше рішення легше, і може допомогти, щоб захистити вас, якщо щось непередбачене трапляється, коли ви в’їжджаєте Не спійманий на непередбачені обставини, – інвестувати в страхування житла рано, і ви можете змінити місце проживання без додаткових стресів.