повне керівництво для різних видів страхування Tesco

Для захисту вашої власності у випадках ненавмисного стихійних лих та інших обставин надмірного, вкрай важливо, щоб застрахувати їх. Tesco Страхування Великобританія надає різні страхові поліси. Нижче наводиться повна інформація про різні страхування пропоновані страховими Tesco.

Tesco страхування автомобіля

Tesco автомобіля страхування, передбачені Великобританії страхове товариство з обмеженою є ідеальним страхування автомобіля для нових автовласників. Tesco надає різні пропозиції для нових клієнтів, таких як п’ятдесят відсотків знижки на пробій допомоги і п’ятнадцять відсотків онлайн знижка протягом першого року. Вона забезпечує спеціальна клубна карта, яка дозволяє клієнтам економити на премію і заробляти очки клубної карти. Для осіб, які не можуть інвестувати більше на страхування автомобіля, страхування автомобіля Tesco є найкращим варіантом.

Інші продукти, які можуть бути придбані клієнтами є Tesco п’ятнадцять-відсоткову знижку на повне обслуговування автомобіля і десять відсотків знижка на механічний ремонт в будь загальнонаціональної автоцентрі. Крім того, можна отримати додаткову знижку на страхування Tesco додому.

Tesco ван страхування передбачає два рівня охоплення. Це найкращим чином відповідає потребам бізнесу персоналу. Або пара, або власник фургона і водій, можете використовувати цей тип покриття.

Tesco Страхування житла

Кожен власник будинку повинен мати вдома страхування. Tesco страхування пропонує три рівні страхування житла.

Значення покриття є основною домашньої страховий поліс, який охоплює основні фактори ризику, такі як повінь, пожежа, буря, та крадіжки. Він навіть пропонує юридичні консультації своїм клієнтам в ситуаціях, прикордонних суперечок з сусідами.

Стандартне покриття включає в себе послуги, пропоновані в рамках Значення покриття плюс деякі додаткові функції, такі як покриття для пошкоджених труб через замерзання, заміна ключів після крадіжки, і приватне майно покриття, яке захищає особисті речі, такі як мобільні телефони і кредитні карти, коли ви перебуваєте поза будинок близько шістдесяти днів.

Краще покриття Кращі за рейтингом Tesco додому страховий поліс. На додаток до вищевказаних послуг, він надає такі послуги, як аварійний будинок, 24 години охоплення, і допомоги ID шахрайства.

Інші переваги, які можуть бути куплені клієнтами Tesco Страхування житла знаходяться в п’яти-відсоткову знижку на страхування автомобіля Tesco та обслуговування будинку ремонт, щоб отримати побутовий ремонт робиться в безпроблемний спосіб.

Tesco страхування подорожей

Страхування подорожей по Tesco страховка покриває коротких поїздок в Європі і в усьому світі більше поїздок. Можна придбати страховку для окремих осіб, сімей та подружніх пар. Tesco клієнтам страхування подорожей мають доступ до 24 год надзвичайного телефон довіри, коли вони знаходяться на поїздку.

Витрати, які включені в страховий поліс Tesco перевищує £ 50 є: медичні витрати у розмірі до £ 2000000, особистої відповідальності 2000000, і заміна особистих речей на суму до £ 1250 для дорослих і £ 625 для дітей.

Краса Tesco страхування є те, що вона дає можливість порівняти ціни Tesco страхування з діяльністю інших страхових послуг, що дозволяє вибрати кращі послуги, які коштують від суми інвестицій.