повинні довгострокових страхування на випадок інвалідності бути частиною вашого фінансового плану

Довгий термін страхування з непрацездатності є охоплення план, який платить вам відсоток від Вашої заробітної плати, поки ви не в змозі заробити дохід у зв’язку з інвалідністю. Що б ви зробили, якщо ви отримали травму і не міг працювати? Чи зможете ви вижити без доходу? Ви можете бути в змозі отримати з своїх заощаджень на деякий час, але це в кінцевому рахунку може залишити вас з носом. Багато людей не розуміють, що отримати травму може кардинально змінити ваше життя.

Створення довгострокового плану страхування з непрацездатності може полегшити ваші турботи і дати вам добре виспатися вночі, знаючи, що ви і ваша сім’я буде піклуватися у випадку інвалідності, яка не дозволить вам працювати. За короткий період охоплення, вам буде потрібно короткий термін страхування на випадок інвалідності см. Стаття 13-короткочасний-insurance.html інвалідності.

Найбільш поширені причини для відсутності на роботі протягом тривалого періоду часу є: по вагітності та пологах (або ускладнень, пов’язаних з вагітністю), лікування раку, і травм спини.

отримання довгострокових вигод інвалідності

Час, протягом якого ви маєте право на отримання допомоги змінюється відповідно з умовами вашої політики. Він може варіюватися від двох років, п’яти років, або до 65-річного віку (або коли ви на пенсію). Як правило, це займає від 30 днів до шести місяців, перш ніж заявник отримує перший внесок вигоди.

типи довгострокового страхування інвалідності

Існують два способи отримання довгострокового страхування інвалідності. Одним зі способів є через свого роботодавця, професійної групи або об’єднання. Це відомо як група покриття. Для того, щоб мати право на це покриття, ви повинні були працювати під тим же роботодавцем або були членом професійної групи або асоціації протягом певного періоду часу.

Інший спосіб отримати довгострокове страхування інвалідності через індивідуального освітлення, який може бути придбаний у страхового брокера, якщо ви що відповідають певним критеріям. Нижче ви знайдете поради про те, на що звертати увагу при купівлі цього типу покриття.

Більшість політики продаються по обидві нерасторгаемим основі або на гарантованої відновлюваної основі. Нерасторгаемим політики означає, що страхова компанія не може скасувати охоплення тих пір, поки ви платите страхові внески, і не може підвищити ставки. Ця політика вимагає початкового медичного обстеження. Якщо ви виберете для гарантованої відновлюваної політики, страхова компанія не може скасувати ваше покриття, але це, однак, може підвищити ставки.

На що звернути увагу в індивідуальний план страхування

Базові знання і сумлінного дослідження є ключем до хороших рішенням. Ось кілька речей, щоб розглянути, шукаючи індивідуальний план довгострокового страхування з непрацездатності:

Визначення інвалідності: деякі страхові плани будуть виплачувати допомогу, якщо ваша інвалідність заважає вам робити вашу нинішню роботу, а інші будуть виплачувати переваги, тільки якщо ви не в змозі працювати в будь-який тип job.Payment дата: у той час як це зазвичай займає від 30 днів до шести місяців, щоб почати отримувати виплати допомоги, деякі політики дозволить вам вибрати довжину ваші очікування period.Length покриття: як уже зазначалося раніше, довгострокове страхування по інвалідності може тривати від двох до п’яти років або поки не виповниться 65 років . Чим довше період часу, відведений, тим вище premium.Extent інвалідності: деякі політики вимагають, щоб ви були повністю відключена Перед надходженням платежів можуть бути виділені, а інші будуть платити за часткове disability.Cost Живий перебудови (COLA): вона дозволяє Переваги йти в ногу з інфляцією або поступове підвищення заробітної плати. Ви можете вимагати, щоб COLA бути додані до вашого основного відмова policy.Premium: багато політики включають в себе те, що відомо як “відмова від премії”, яка гарантує, що вам не доведеться платити ніяких внесків, якщо ви відключається на 90 днів або протягом більш тривалого період часу.