повинно план медичного страхування виконавчого податкових відрахувань кінця

З громадський варіант схожий на провал у Сенаті, демократи шукають інші способи знизити вартість плану медичного страхування для середнього американця. Деякі з них припустили, що податкова компаній медичного страхування звільнення в даний час користуються для їх зарплати топ-менеджерів бути зменшена. Імовірно, це буде форма суворе регулювання найдемократичнішою бажання сенаторів.

Що означає пропозицію тягне за собою? Помірний Бланш Лінкольн є одним із законодавців, які хоче гарантувати, що більше грошей від страхової премії здоров’я плану витрачається на надання пацієнтам піклуватися, на відміну від зарплат керівників. В даний час медичні страхові компанії мають право відняти перші $ 500 000 заробітної плати виконавчої влади на їх річної податкової декларації – це означає, що страховики заробляють великий прибуток завдяки тому, що доходи не оподатковуються. Вона призведе до зниження звільнення до $ 400 000.

Звичайно, цей план підлягає скептицизму. Деякі можуть вважати, що це складе ще один так званий “платити царя”, так само, як людина в даний час за виконавчою компенсації для деяких автомобільних і фінансових компаній. Таке втручання держави в приборканні зарплат може перешкодити страховиків від залучення кращих бізнесменів працювати з їх здоров’ям пропозицій страхової план. Ті світлі уми можете вибрати шукати роботу в інших галузях промисловості, а не. Америки планів медичного страхування, медичного страхування провідних лобістів групи, ніяк не прокоментував ідею, хоча вони, ймовірно, мають аналогічні почуття.

Фактична сценарій, однак, не настільки похмуро. По-перше, законодавство ясно, що вона не обмежує виконавчої медичного страхування платити собі в будь-якій формі. Страховики можуть продовжувати платити зарплату незалежно ринок буде нести, вони якраз і буде обкладатися податком на більше. Хоча це може мати непрямий вплив на ставки оплати праці, вона не вимагає яких-небудь змін. Більше того, ця пропозиція стосується лише тим компаніям, які беруть участь у Medicare. Можна стверджувати, що якщо фірма приймає гроші від федерального уряду, вона має деякі зобов’язань. Зрештою, то субсидії впливають на всі платники податків, а не тільки акціонерів. Більшість компаній, які працюють з урядом перспективі програма Medicare для літніх людей мають принаймні одну Medicare Advantage план медичного страхування. Вони доповнюють плани, як правило, досить прибутковим, і субсидій допоможе залучити більше клієнтів до цих особистим планам.

Вартість має вирішальне значення, коли мова йде обговорення реформи охорони здоров’я. За словами Лінкольна, її пропозиція зробить трохи більше $ 650 млн. за останнє десятиліття. , Які будуть йти частину шляху до зберігання страхування Medicare план медичного розчинника. Це також допомогло б шанси реформ, що проходять через Конгрес, тому що вона буде зменшуватися вплинути на загальний рахунок на дефіцит бюджету країни. Така поправка може зменшити необхідність інші непопулярні скорочення, даючи обережні сенаторів деякий перепочинок підтримати законопроект. Доля поправки Лінкольна, швидше за все, стануть відомі після його включення вважається в ці вихідні.