повинна низьким ризиком драйверів платити менше

Щороку тисячі людей гинуть на дорогах. Водіння є одним з найнебезпечніших видів діяльності ми робимо, і подорожі на автомобілі вбиває більше людей, на одного пасажира милю, ніж будь-який інший вид транспорту. Іншими словами: якщо водіння було хворобою, ми б розглядати його як епідемію. Багато різних стратегій, які обговорювалися протягом багатьох років про те, як переконати людей, щоб залучити більше безпечно. На жаль, США була побудована на припущенні, що автомобіль короля і деякі знаходять їх практичного покладатися на громадський транспорт для всіх їхніх потреб. Без революції в плануванні управління, більшість буде вимушена продовжувати покладатися на приватні транспортні засоби, щоб обійти. Тим не менш, існує можливий проблиск надії. На початковому етапі цієї рецесії, ціна на газ зросла до $ 4 і більше за галон. Багато людей відповіли водіння менше або водіння більш повільно, щоб економити на паливі. У результаті, було менше серйозних аварій і нещасних випадків були знижені. Це була одна з небагатьох хороших речей, щоб вийти з росту цін. Чи може подібне статися, якщо страхова ціни були скориговані?

Давайте почнемо з того передбачається, що ви найбезпечніший водій на планеті – ви ніколи не потрапили в аварію. Якщо у вас будуть винагороджені знижку на вашу премію? Ну, це залежить від того, як страховик буде дізнатися про ваш стиль водіння. Це все дуже добре, щоб уникнути нещасних випадків. Ви могли б фактично їздити занадто швидко, але, з рефлексами гепард, не врізатися в інші учасники дорожнього руху. Тільки спираючись на вашу нездатність зробити претензії не достатньо. Сьогодні у нас є технології і, з ентузіазмом верблюда чуючи води і впадають в оазисі, страховики пропонують на основі поведінки страхового покриття через Інтернет. Ідея полягає в тому, щоб варіювати ставки залежно від того, коли ваш транспортний засіб рухається, скільки кілометрів він проходить через тиждень, і як вона управляється. Це настройку політики безпеки більш безпосередньо відображає ризик, який ви будете залучені в аварію. Так, як страховик знаєте? Відповідь у тому, що кожна людина має пристрій, встановлений в своїх автомобілях. Це відстежує, як і коли ви їдете. Безпечними водіями з низьким пробіг в години пік час доби отримати до 25% знижки. Ті, хто їздити занадто швидко і занадто різко гальмувати можете знайти їх премій піднімається до 10%.

Так, ми повернулися до шпигун-у-автомобілі дискусії. Це проблема приватного життя для багатьох, і вони можуть просто проігнорувати пропозицію. Але для тих, кому нічого приховувати і не заперечую, що доводять це, існують значні заощадження на премії автострахування. Всі твердолобих знайдуть свій власний ріст премій як група безпечними водіями постає для підрахунку. Але існує ще один крок необхідно привести до зміни поведінки. Є вже занадто багато водіїв на дорозі без автоматичного страхових полісів в силі. Нам необхідне ефективне застосування закону, щоб видалити незастрахованих водіїв від дороги. Комбінат зростання цін з активним поліції і наші дороги безпечнішими отримаєте. За допомогою цієї технології тепер доступні в більшості держав, всі ми можемо голосувати нашими ногами і мати пристрої встановлені. Давайте зробимо нашу заробляти знижки новорічне рішення.