повернення премії зі страхування життя або Con хороший продукт

Одним з важливих способів оцінки будь-якого поліса страхування життя, щоб бути чесним із самим собою про те, що ви отримуєте, якщо ви купуєте. Якщо ви хочете спокою насамперед потім повернути політику життя преміум є гарною покупкою. Якщо ви також хочете, щоб зробити гарне фінансових вкладень, яка дає максимально можливу віддачу від ваших грошей, то ви повинні дивитися на цілий ряд фінансових продуктів, а також це одне.

Повернення політики премію життя термін страхування життя, на відміну від цілого страхування життя, яка охоплює все життя політики власника. Він отримується на певний строк звичайні істоти термінів 10, 20 або 30 року. Протягом терміну дії документа, якщо власник поліса вмирає, його спадкоємці отримують з нагоди втрати годувальника. По завершенні цього терміну, але ні в якому сенсі до цього, власник також отримує назад точне значення премії він або вона заплатила.

При нормальній політики довічний термін, якщо політика провали через відмову платити страхові внески, власник нічого не отримує. В кінці терміну дії поліса, якщо політика власник живий він чи вона також нічого не отримує. Це тільки з поверненням премії поліс страхування життя, що власник отримує гроші, які він вклав у купівлю спокій страховий поліс приносить.

Велика перевага повернення премій зі страхування життя.

Є певні переваги купівлі повернення премії життя політика. Це дешевше, ніж страхування на випадок смерті, і ви отримаєте хорошу конкурентну ціну, якщо ви ходите по магазинах навколо. І тому, що це термін, життя політика, на відміну від всієї політики життя ви можете купити його, щоб переконатися, що Ви застраховані під час особливо уразливі періоди вашого життя, наприклад, коли ваші діти маленькі або під час погашення іпотечного кредиту. Іншими словами, це гнучкий страховий продукт можна налаштувати відповідно до ваших потреб в різний час у вашому житті.

З поверненням премії політику життя термін страхування життя він також має конкретні переваги цього виду страхування. З цим типом політика, якщо ви захворіли з виснажливими чи невиліковної хвороби, премії не збільшується. Крім того, страховик не може скасувати політику, і якщо ви захочете продовжити політику на наступний термін, страховик буде робити це без проходження медичного огляду, хоча премій може збільшитися.

Недолік наявності цього виду страхування.

Повернення політики премію життя виразно дає вам душевний спокій, знаючи ваші спадкоємці покриті в разі вашої смерті в певні періоди життя. Те, що це не дає вам гарну віддачу від грошей, які ви платите у вигляді премій. Якщо термін вашої політики становить 20 років ви отримаєте назад всі премії ви заплатили за цей час, але значення, були підірвані інфляцією.

Якщо ви хочете, щоб ваше життя політики, який буде інвестицій, а також забезпечення спокою потім повернути премії зі страхування життя не для вас. Ви отримаєте свої гроші назад, але його вартість буде зменшена. Це страховика хто виграє, забиваючи відсотки і дивіденди від ваших грошей.

Якщо ви купуєте термін політика життя, а потім інвестувати різниця між преміями для простого життя політика терміну і повернення премій політики ви можете отримати більше грошей в кінці терміну дії поліса. Звичайно, щоб отримати хорошу фінансову віддачу потрібно вкласти добре і фондових ринках може бути нестабільною. І багато людей забувають фактор у вигідному податкові пільги, які є частиною всіх страхуванню життя. Шлях, щоб отримати хорошу конкурентну кошторис для повернення премій страхування життя і потім виробити витрати і вигоди для вас покупки цього типу політики в порівнянні з інший вид фінансових інвестицій.