повені та страхування

Усього кілька дюймів води від повені у вашому домі може призвести до десяткам тисяч доларів збитку. Якщо ви ніколи не пощастило випробувати повінь у вашому рідному штаті, місті, або будинку, це може бути фінансово руйнівним подією. За останні 10 років середня претензії страхування від повені склав більше $ 33 000. Люди без страхування від повеней доведеться виходити з кишені, щоб покрити ці витрати або обходитися без такого необхідного ремонту і відновлення своїх будинків. Саме тому страхування від повеней є настільки важливим.

Страхування від повеней доступна для домовласників, кондо / кооперативу власників та орендарів будинку, квартири або вілли / кооперативи. Політики забезпечити покриття для будівель і їх зміст, і доступні в декількох різних планів з різними витратами і рівні охоплення. Якщо ваш будинок знаходиться у високому ступені ризику повеней області, і ви отримали іпотеку через федеральному віданні або застрахованої кредитора, ви зобов’язані придбати поліс страхування від повеней.

Більшість домовласників, які проживають в помірної до низької зони ризику у зв’язку з повенями, мають право на покриття з кращою швидкістю. Найнижчі премії називаються Переважний політики ризик, який розшарування дому та зміст охоплення і доступні в рамках Національної програми страхування від повеней, починаючи з лише $ 119 на рік. Це невелика ціна, якщо ви зіткнулися з ремонту збиток від повені рахунок $ 30000 або більше. Навіть якщо ви не маєте права на воліло Політика ризиками, стандартна політика швидкість ще можна придбати. Можна подумати, що тільки тому, що ви не живете у високих ризиків, вам не потрібно страхування від повені, але статистика показує, що майже 25% всіх претензій NFIP повені відбуваються в помірній і низьким рівнем ризику.

Якщо ви живете в області високого ризику, у вас ще є варіанти. Є окремі політики, яка поширюється на пошкодження у вашому будинку і за його зміст. Житлові форма забезпечує страхування для будинків з 3:59 одиниць, в тому числі одну сім’ю кондомініуми і таунхауси. Загальна форма власності забезпечує страхування для інших типів житлових і комерційних будівель. Обидві форми забезпечують страхування від повені на утримання, але ви повинні придбати його в якості додаткового покриття.

Страхування від повені премії розраховуються на основі декількох факторів:

* Рік побудови будівлі
* Кількість поверхів
* Розташування його зміст
* Ризику повеней (Чи є в зоні затоплення?)
* Розташування нижнього поверху по відношенню до висоти вимог на мапі повені
* Франшиза вам вибрати і кількість і утримання будівлі покриття ви обираєте

Орендарі можуть отримати страхування від повеней, а також. Як будинок або квартиру / кооперативу власників, сума покриття і франшизи ви виберете, визначати ваші премії. І, як і люди, які володіють їхній будинок орендарі в самих помірних до низьким рівнем ризику повені мають право на покриття з кращою швидкістю. Переважний ризиками Політика премій доступні через охоплення NFIP пропозицію за єдиною низькою ціною, починаючи з $ 39 в рік на утримання тільки охоплення. Високий охоплення ризик також доступні для тих, які не мають права, так само, як в охопленні домовласника. Премії впливають ті ж фактори, перераховані вище. Якщо ви є орендарем чи власником, якщо є ймовірність того, що ваш будинок може затопити, це добре, щоб знати, що доступне страхування доступно для Вас. Мало того, що страхування від повені зробити хороший фінансовий сенс в довгостроковій перспективі, це дасть вам душевний спокій, що ви потрапляєте в тому випадку, стихійне лихо у вигляді підвищення рівня води.