плюси і мінуси страхування житла

Коли людина вирішує отримати страховку для свого будинку, це, безумовно, політика дешевих вони шукають. І ми маємо на увазі дешеві, що має низьку ціну для найбільших пучок і суми покриття можливих. І дуже дивно, це дійсно можливо, якщо ви знаєте правила гри.

Але які правила, запитаєте ви? У той час як є багато прихованих каменів у такій складній галузі, як страхування, є певні принципи, які ви знайдете дуже корисні й ефективні при виборі нової політики або бажаєте перемкне вас поточний постачальник страхування будинку. Так от істотні плюси і мінуси страхування житла, що було б дуже розумно слідувати:

Робити: знайти онлайн сервіс, який дозволить Вам отримати котирування з декількох страхових компаній додому, обов’язково ліцензований в вашому районі проживання.

Забороняється: купити перший політики вам пропонуються при покупці.

DO: Контакти страхового агента в обличчя, щоб кравець політики вашої і переконайтеся, що ви отримуєте найкраще і найбільш адекватного охоплення за гроші, які ви платите.

Забороняється: Падіння страхування будинку або необхідні типи покриття, правди шукай, щоб знизити витрати.

DO: Ваш Огляд франшиз і скоригувати їх, якщо це необхідно ставитися адекватно ваші фінансові можливості, якщо страхова ситуація має місце. Пам’ятайте, що більш високі франшизи в кінцевому підсумку знизити вас курс.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Підніміть франшиз на суму ви знайдете важко платити у випадку, якщо мова йде про подачу позову.

DO: Поговоріть зі своїм страховим агентом, щоб дізнатися, чи є страховка домовласників знижок, наданих вашим страховиком ви маєте право на.

Забороняється: Забудьте про оновлення страхового покриття після додавання квадратні метри у ваш будинок, виконуючи важливі зміни (установки вентиляції або системи безпеки) або купівлю дорогих речей, які повинні зберігатися на вашу власність.

DO: знайти постачальника, який буде нести більше видів страхування, а не тільки страхування домовласників, тому що ви можете отримати суттєві знижки, якщо з вашого авто, життя, здоров’я і домашніх страхових полісів з тим же перевізником.

Забороняється: падіння значну кількість страхуванні відповідальності в цілях економії грошей, тому що в один прекрасний день це може бути дуже корисним і ваша економія може призвести до серйозних втрат, якщо у вас немає достатнього покриття відповідальності.

DO: Оновлення свою політику і не відмін тому що це стане дорожчим, щоб оновити його або отримати новий, якщо ваша політика була просто анулювати без якої-небудь причини.

Забороняється: Кидай домовласників страхового поліса в разі, якщо ваш іпотечний кредитор не вимагає більше, або у вас є виплатив кредит.

Спробуйте використовувати в якості багато з цих порад, як можливо, і ви побачите, що наявність хорошої страховкою домовласників з низькими ставками і адекватний охоплення дійсно можна. Майте на увазі, що наявність дешеве покриття може обернутися, щоб бути дуже дорогим, коли перед страховою ситуації. Тому постарайтеся, щоб отримати достатнє охоплення, все ще маючи ваш сімейний бюджет на увазі. Магазин навколо і знайти кращий політики там, щоб зберегти ваш будинок захищений ні на що.