плюси і мінуси страхування автомобіля в штаті Міссурі

Багато людей думають, що покупка страхування автомобіля в штаті Міссурі важко. Це не повинно бути, якщо ви скористаєтеся кілька корисних пропозицій, представлених у цій статті. Ви дізнаєтеся деякі “плюси і мінуси” від того, хто мав справу з тисячами клієнтів у свій час в якості страхового агента. Існує багато дезінформації там про страхування автомобіля, і це важливо, що ви приймати обгрунтовані рішення, або ви будете в кінцевому підсумку витрачати тисячі доларів.

Багато людей вважають, що “ціною є ціна”. Тим не менш, страхові агенти дійсно є багато розсуду при наданні ціну для вашої політики. Є дійсно багато рішень агент може зробити які потенційно заощадити гроші при купівлі страхування автомобіля в штаті Міссурі.

І тепер, на плюси і мінуси страхування автомобіля …

DO – Поговоріть з вашим агентом про збільшення франшизи. Багато людей підтримують невиправдано низьку франшизу, тому що вони не хочуть платити багато грошей “зі своєї кишені” у разі аварії. Однак ця теорія пом’якшується вони додаткові гроші ви платите кожні 6 місяців на вашій страховки. Якщо ви берете на економію від більш високої франшизи і покласти їх на ощадний рахунок ви будете мати набагато більшу суму, ніж $ 250 або $ 500 ви б зберегти з більш низьким податком. Зберегти себе багато грошей і підвищення вашої франшизи як мінімум до $ 500 (мінімальна сума, за яку я б рекомендував подачі позову).

НЕ – Carry “повне охоплення” на старому автомобілі. Багато людей марно здійснювати повне охоплення на їх старий транспортний засіб. Замість цього візьміть гроші, які ви зазвичай платите до “повне охоплення” страхування (комп і зіткнення) і покласти його на ощадний рахунок. Потім, використовуючи гроші, які ви прибрати будь-які незначні пошкодження або питань, які ви, як правило, стверджують на страхування. Ваші ставки будуть залишатися на низькому рівні, і ви заощадите багато грошей.

DO – Спробуйте об’єднати ваш автомобіль страхового покриття вашого будинку страхування для великих знижках. Багато людей не знають, що вони можуть отримати значну знижку на автомобіль і будинок страхування, коли обидва належать тій же компанії. Це не завжди має сенс зробити це, так що запитайте вашого агента, чи можна заощадити гроші, розчісувати політику з одним страховиком.

Ні – Зверніть страхування законопроект не питаючи вашого страхового агента про знижки. Хороший страховий агент зв’яжеться з Вами принаймні раз на рік, щоб перейти на вашу політику і визначити, чи слід бути оцінені по-різному або мати право на додаткові знижки. Не платити ваш страховий агент за привілей мати свій бізнес, зробити його заробити свої гроші. Занадто багато людей роблять помилку, сліпо платять свої страхові внески, що не поговоривши з їх агентом.

Такими є лише деякі з багатьох простих порад, які допоможуть при купівлі страхування автомобіля в штаті Міссурі. Завжди пам’ятайте, що інформоване споживач є потужним споживачем і зробити ваші дослідження перш, ніж купити ваш наступний страховий поліс. Зв’язатися з незалежним агентом поруч з вами, щоб перейти Ваші варіанти страхування.