плюси і мінуси обмінів здоров’я

Обміни Здоров’я, або обмінний користі для здоров’я, оскільки вони офіційно відомо, є найважливішою частиною федеральної реформи охорони здоров’я. Ці Обміни онлайн ринках медичного страхування. Кожна політика продали через біржу повинні дотримуватися всіх норм, встановлених у справах захисту населення і доступних медичних закону. Спочатку біржі тільки бути відкритим для фізичних осіб і малого фірм шукає компанію страховку для своїх співробітників.

Біржа буде мати такі основні функції:

-Зробіть найдешевший плани в галузі охорони здоров’я доступними для жителів
-Забезпечення прозорої та достовірної інформації про плани здоров’я та обмінів
-Переконайтеся, що всі плани відповідно з новими федеральними реформ в галузі охорони здоров’я
-Заохочувати здорову конкуренцію між компаніями медичного страхування, що призведе до споживачів отримувати краще за свої гроші
-Грають ключову роль в ефективному здійсненні захисту населення і доступних медичних закону

Найбільша перевага обмін медичної страховки є наявність найдешевшою і справжньої медичної політики. Тим не менш, держава на основі онлайн-платформ буде мати інші переваги, такі як:

-Переваги стандартизовані, що робить його легше порівнювати через політики
-Надає інформацію про і доступ до федеральної субсидії і спонсоровані урядом планів
-Ослаблення залежності від політики зайнятості гарантує, що жителі мають покриття навіть коли вони перебувають між завданнями
-Не потрібно зробити перевірку, як справжність кожного плану і страхова компанія перевіряється Exchange.
-Більш широкий вибір і більшу гнучкість у виборі
-Non відмову в будь-який додаток гарантує, що люди з вже існуючі медичні умови також мають доступ до медичної страховки
-Наявність дешевих планів буде гарантувати, що все більше і більше жителів мають доступ до медичним страхуванням

Біржі стану здоров’я, однак, не позбавлена ​​своїх недоліків теж. Ось подивіться на можливий кілька причин, які могли б перешкодити обміну не таким успішним, як це мало бути:

1.With занадто багато варіантів, жителі можуть в кінцевому підсумку отримати чіткого уявлення про здоров’я план вибрати

2.As немає попереднім прикладом для наслідування, створення біржі методом проб і помилок

3.The обмін фінансуватиметься за рахунок федеральних субсидій і бути у веденні державних органів. Він повинен дотримуватися федеральних норм, а також державне регулювання страхування. Відсутність координації між федеральними і уряд штату може призвести до повного хаосу в ефективному функціонуванні Обмін Здоров’я

4.Health обмінів шляхом заохочення прямої взаємодії між споживачами та медичних страхових компаній, вже закінчилися антагоністичного агентів і брокерів. якщо вони не інтегровані у функціонування здоров’я обмін на це він кинути багато посередників без роботи.

Недоліками Обмін Здоров’я певні внутрішні недоліки, які цілком можна подолати, якщо обмінам управляються ефективно і результативно. Він проходив біля безліч переваг, що створення бірж буде, зважаючи на ці недоліки не повинно бути великою проблемою для федеральних і державних органів влади.