плюси і мінуси немедичних схем страхування життя іспит

Ринок страхових послуг є одним з ключових компонентів сфери послуг у Сполучених Штатах Америки. Оцінюється приблизно в кілька мільярдів доларів, промисловість характеризується наявністю незліченна кількість страхових компаній кожен намагається виграти нові контракти з існуючими та новими клієнтами. Тому не рідкість, щоб знайти кілька страхування життя веде через сітку або газети на щоденній основі. Кожен з цих проводів обіцяє вам запропонувати кращу пропозицію за розумною ціною.

Беручи до уваги жорстку конкуренцію у сфері страхування, страхові компанії не тільки пропонуємо страхування життя веде за дуже конкурентними цінами, а й введення декількох нових планів, щоб задовольнити клієнтів всіх видів. Протягом довгого часу, зацікавлені покупці скаржилися, що страхування в той час як страхові призводить з’явилися прибуткові було занадто багато процедурні перепони. Одна з основних аспектів, які викликали багато незручностей для покупців страхових було утомливо медичних оглядів, які колись були досить поширеним явищем при застосуванні на поліси страхування життя.

Останнім часом, однак, страхові компанії намагаються залучити нових покупців за рахунок зниження їх веде зі страхування життя і спрощення процедури медичного обстеження. У деяких випадках було виявлено, що деякі страхові компанії роблять покінчити з медичних оглядів у цілому. Отже, в тому, що хороший хід чи поганий?

Для потенційних покупців страхування, якщо вони отримують низьку вартість життя призводить страхування є одним з пріоритетних, але і дуже важливо, щоб заощадити час. У зв’язку з цим, злам медичних оглядів є відмінним способом запобігання втрат часу. Покупці можуть, однак, бути запропоновано заповнити медичну форму, яка не займе дуже багато часу. Після того як форма повністю заповнені, їх застосування обробляється і представлені. Це може навіть зробити в режимі онлайн і, отже, в дуже стислі терміни.

Шляхом відмови від медичної норми іспит, страхові компанії заощадити багато обробку платежу. Це може бути переданий на клієнт у вигляді низького призводить вартість. Таким чином, в цьому випадку також, покупцеві в кінцевому рахунку робить підсилення.

Однак, як і є кілька переваг з точки зору грошей і часу в утилізації медичних оглядів зі страхування життя веде, є певні недоліки. Почнемо з того, для фізично здорових людей це не дуже втішно розвитку, вони не можуть отримати дуже низькими тарифами. Крім того, для середнього віку покупця страхування, хто відчуває високі рівні холестерину з плином часу знаходження, як це може перешкодити йому / їй, щоб отримати кращі ціни.

Отже, що таке ставки вибір тоді? Враховуючи всі фактори й аспекти, згадані вище на увазі, що можна сказати, що кращим варіантом було б порівняти котирування страхування життя і подивитися, що призводить страхування життя пропонують кращу пропозицію у порівнянні з іншими в бізнесі. Якщо швидкість більш-менш схожі, то було б доцільно, щоб пропустити медичної процедури іспиту і заощадити багато часу і зусиль.