плутають про те, що відбувається, коли ви включаєте 65

Ви повороту 65 в цьому році? Ви, ймовірно, сповнена питань. Коли Medicare почати? Скільки це буде коштувати? Я тут, щоб допомогти вам.

Ви можете помітити, деякі рекламні оголошення на цій сторінці. Я особисто працював з будь-якою компанією, який я рекомендую. Я буду використовувати тільки банерну рекламу, щоб рекомендувати їх. Якщо ви бачите текст оголошення, які вони автоматично генеруються Google.

Більшість людей мають право на Medicare, коли вони звертаються 65. Зокрема, якщо ви отримали ваш медичної карти розпочнеться в перший день місяця, коли ви народилися. Наприклад моя мати вийде 65 20 грудня. Medicare фактично починається для неї 1 грудня. Винятком з цього правила є, якщо ви народилися на 1 число місяця. Наприклад, якщо ваш день народження 1 липня. Ваша Medicare розпочнеться 1 червня.

Люди по інвалідності протягом певної кількості часу, також мають право на Medicare, але я зупинюся на тих, поворот 65 на сьогоднішній день.

Ваша медичної карти та інформацію про те, що сума буде що виходить з вашого соціального забезпечення чек кожен місяць має прийти через кілька місяців, перш ніж включити 65. Як правило, ви не повинні робити, якщо ви anthing не хочу Medicare.

2009 премій

Кожен платить премію за Medicare Part B. Деякі люди будуть сперечатися і говорити, що вони не платять. Вони просто не розуміють, тому що вона майже завжди приходить безпосередньо з соціального забезпечення. Преміум йде вгору трохи більшості років. Премії за 2009 рік становить $ 96,40. Ті, хто має високі доходи можуть більше платити за преміум B частини. Він виходить з ваших перевіряти кожен місяць, який позбавить вас від того, щоб відправити його дюйма

Деякі люди також платити за частину, але це набагато рідше. У 2009 році він або $ 244,00 або $ 443,00 в залежності від обставин.

Це єдині премії ви платите за Medicare. Більшість людей тільки заплатити $ 96,40 за їх Medicare, який досить дешевий страхування, а також страхування досить пристойний. Ви повинні мати наркотиків Medicare рецепт плану. Якщо ви вирішили не до вас, можливо, доведеться заплатити штраф у майбутньому, якщо ви вирішили вступити до плану.

Ви не зобов’язані мати будь-які доповнення до Medicare хоча багато хто воліє.

Поворот 65 може означати внесення змін, але не хвилюйтеся, вони не будуть боляче вже погано.

Medicare Advantage

Багато хто хоче мати якесь додаткове покриття на додаток до Medicare. У той час як Medicare Advantage (MA) і Medicare Advantage відпускаються за рецептом ліків плани (МАП) не є добавками вони можуть бути дуже корисні для людей. Особливо людям, які потребують трохи більшому, ніж Medicare поодинці, але не може дозволити собі досить доповнення. Майте на увазі, що вам не доведеться турбуватися про раніше існуючих умов.
У деяких штатах Массачусетс і MAPD будуть безкоштовними, а в інших ви будете платити низьку премію. Потім зробити розумні доплат. Ви можете запитати, чому ви хочете це робити, коли Medicare вже заплатили.

Кількох причин. Перше ви не будете платити франшиз. У вас є безпосередній охоплення. По-друге, в багатьох випадках ви будете мати максимальний зі своєї кишені. Це може здатися не важливим, але якщо у вас є важкий рік і в кінцевому підсумку в лікарні кілька разів ваші кишенькові витрати на Medicare може бути лише частково дороги. На даний момент жодних максимум з кишені на Medicare в поодинці.

Medicare по собі є приголомшливим, але якщо максимальна зі своєї кишені витрати і низькі страхові внески є проблемою ви можете йти по шляху MA. MAPD такі ж, як MA, але включати призначення плану наркотиків програми Medicare. Це, у свою власну може бути дуже корисно, тому що ви не будете мати другу премію.

Більшість з нас звикли до того, деякі на кишенькові витрати і брати на себе частину витрат нашої медичної допомоги. MA і MAPD великі для багатьох людей звертаються 65.

Medicare БАД

Medicare добавки не є, як вирізати і сухий і Medicare Advantage плани з тієї простої причини існує багато різних планів. Ви завжди найкраще від спостереження агента. Принаймні, перейти на сайт Medicare для отримання додаткової інформації. Якщо ви курите, ви, ймовірно, збирається платити значно більше, ніж той, хто цього не робить. Поворот 65 дає період відкритої реєстрації, що означає, що раніше існуючі умови не має значення. Ви будете прийняті. Це гарна новина для тих, хто, можливо, були деякі проблеми в минулому. Якщо ви зміните плани компаній або в майбутньому ви, ймовірно, доведеться готуватися.
Якщо ви знаєте, що ви будете мати потребу в великому медичної допомоги у майбутньому, ймовірно, доповнення шлях. Тому я кажу, щоб побачити і агента, щоб з’ясувати, який план краще для вас. Є плани-K. Деякі з них були припинені, і є нова висока франшиза плани. Ви дійсно повинні сісти разом і обговорити ваші потреби.

Якщо ви хочете гарантію, знаючи, що ви будете платити близько $ 150,00 або так і є всі процедури Medicare затверджених повної оплати між Medicare і Ваша страхова компанія, то всі кошти отримати F плану або аналогічний.

Якщо ви заплатили б невелику премію і прийняти частину фінансової відповідальності, то висока франшиза плану або плану Medicare Advantage може бути шлях.

Майте на увазі, що Medicare ніколи не був призначений, щоб оплатити всі свої рахунки. Саме там, щоб допомогти вам дозволити собі медичну допомогу, що вам потрібно. Ви можете мати право на допомогу низьким доходом за які відпускаються за рецептом ліків премії або навіть інших премій, а також. Перевірте, якщо у вас є державні програми, перейдіть на семінари, зайдіть у місцевий старший центр або центри з проблем старіння.

Задавайте питання. Якщо член сім’ї буде допомагати вам взяти їх з собою. Це занадто складно запам’ятати всі деталі і намагатися передавати інформацію комусь ще. Навіть агент буде використовувати презентацію книги. Поворот 65 може здатися, що це складно або призводить до занадто багато змін, але думати про альтернативні. 65 не обертається. Хм, здається, не так погано, тепер не так?

рецепт плани наркотиків

Все на Medicare має право на отримання наркотиків план рецептом Medicare. Є три доступних планів і премія залежить від страхової компанії і держава. Вони перебувають у віданні приватних страхових компаній.
Є багато компаній, що пропонують плани. Blue Cross / Blue Shield, Humana, United Health Care, Стерлінг і багато інших. Шукати номер з одним або декількома компаніями і призначити зустріч.

Ви не зобов’язані нікому говорити, що ви берете рецепти, але це дуже важко для тих, хто знає, який план краще для вас, якщо ви не робите. Багато людей звертаються 65 не мають високі витрати відпускаються за рецептом ліків. Ви можете розглянути Вашу сімейну історію і поговорити з ними, щоб з’ясувати, коли і якщо їх потреби у препаратах змінилося, щоб допомогти вам вирішити, що план може вам знадобитися.

Якщо ви не знайомі з людиною, ви поговорите з Потім попросіть когось іншого. Вам дійсно потрібно, щоб відчувати себе добре про людину, допомагаючи вам, тому що вони також свій канал для обслуговування клієнтів або будь-яке інше страхування потрібно ви можете мати. Я ненавиджу пиляти, але ставити питання. Він може тільки допомогти вам у довгостроковій перспективі і хороший агент зрозуміє, що