платити, як ви їдете страхування автомобіля

Якщо ви думаєте про це, тим менше часу ви витрачаєте на дорогу, тим менш імовірно, що ви повинні бути залучені в автомобільну аварію.
Є певні позиції зайнятості, які вимагають одного подорожувати багато кілометрів щодня, щоб бачити, як багато потенційних та існуючих клієнтів, як це можливо. Ці люди, торгових представників, менеджерів з тощо, в основному зобов’язані використовувати свої власні транспортні засоби. У таких умовах, очевидно, дуже мудро мати страхування автотранспортних засобів. Шанси на один з цих людей в участі в дорожньо-транспортній аварії, вище, ніж той, хто не проводять все своє водіння день.

Ось приклад двох чоловіків. Обидва 35-річних. Вони обидва приводу транспортного засобу в тому ж ціновому діапазоні і мають замикаються гаражів. Одним людиною призводить п’ятнадцяти хвилин, щоб працювати в кожному напрямку, в той час як інші, продавці для автоматизації діловодства компанії, веде принаймні 3:00 зі свого дня. У цих обставинах, коли чоловіки мають однаковий стандартний профіль ризику, це справедливо для них, щоб платити ту ж страхову премію?

Багато людей так не думаю. Багато людей користуються ідея страхової компанії, яка бере з вас в залежності від того, скільки ви їдете. Тому, якщо вони не подорожують занадто багато на місяць вони будуть винагороджені відповідно по економії грошей.

Hollard Платіть, як ви їдете страхування автотранспортних засобів є всеосяжним компанія страхування автомобіля, яка стягує центів за кілометр швидкості. Тому, якщо ви менше їздити, ви платите менше, і навпаки! Hollard Платіть, як ви їдете має фіксовану премію, розраховану на звичайних факторів, таких як вік, тип транспортного засобу і безпеку для вашого автомобіля. Потім вони використовують ваші особисті чинники, щоб визначити ваш індивідуальний центів за кілометр швидкості.

З метою подальшого спонукати потенційних клієнтів, Hollard запропонував тільки почати стягувати плату за місяць після того, як клієнт проїхав більше 417kms.

Це може здатися заплутаним, про те, як вони будуть відстежувати, наскільки їхні клієнти подорожували кожен місяць. Один з їхніх рекламі зображено співробітник Hollard допомогою вимірювальної стрічки навколо всіх районах міста для того, щоб визначити, наскільки клієнт подорожував. На щастя, це була просто виверт, щоб отримати уявлення зізнаються. У дійсності, Skytrax Tracker GPS система обчислює щомісячний внесок. Це також зручно подвоює як вкрадений автомобіль трекер – те, що може бути дуже корисно для страхової компанії у запобіганні їх від необхідності платити за вкрадене транспортний засіб. У результаті цього обнадійливим фактором, Hollard тому можуть запропонувати більш низьку швидкість.

Деякі люди можуть бути стурбовані платити таку змінну суму в кінці кожного місяця. Багато людей живуть на бюджеті і волію знати точну суму за законопроекти вони будуть платити. У зв’язку з цим, є душевний спокій, що, просто перевіряючи кількість кілометрів ви пройшли, ви можете підрахувати, скільки ви будете платити.

З іншого боку, можливо, хтось, хто проводить багато часу в дорозі доведеться порівняти і оцінити, наскільки це дійсно буде більш доступна альтернатива звичайному страхування автомобілів. Вони повинні оцінити приблизно скільки кілометрів вони поїдуть на місяць. Вони повинні вирішити, чи будуть вони насправді земля підсумку платити більше, ніж вони були б обов’язково звертайте з іншим «регулярного» страховий пакет.