платити, як ви йдете страхування захищає навколишнє середовище.

Деякі спосіб заощадити гроші на газ для своїх авто, це те, що споживачі по всій країні відчайдушно шукають, незважаючи на нестабільність цін на паливо ми постійно обличчя.
Вартість страхування Авто Плюс нестабільна вартість бензину для наших автомобілів є досить душити на наших фінансах. Нова програма страхування деяких страхових компаній створений, щоб запропонувати споживачам, це платити, як ви ведете програму, яка може запропонувати їм невелику фінансову допомогу.

Ця програма офіційно називається захисту навколишнього середовища, і первинна мета програми полягає у відстеженні пробіг автомобіля людини.

Для того щоб досягти цього, існують два запропонованих методів роботи. Установка власних одометр, що має вбудований мобільний телефон, який дзвонить ваш пробіг у вашій страхової компанії час від часу є одним із способів це зробити.

Інший спосіб відслідковувати пробіг включає в себе установку пристрою GPS в телефон у вашому автомобілі, як на зірки системи, яка показує ваш фактичний маршрут подорожі. Трохи більше інформації може бути найбільш корисна, коли ви намагаєтеся прийняти чітке рішення на метод, який підходить саме вам.

Посягання на їх право на недоторканність приватного життя, є одним запереченням проти системи GPS, що деякі споживачі. Використовуючи метод GPS має свої переваги, однак, оскільки він не тільки відстежує пробіг, але вона також радить найкращий час для подорожей і найпростіший шлях, щоб слідувати. Отже, вам потрібно зважити ваші питання конфіденційності щодо потенційних вигод від кожної з систем.

Захист навколишнього середовища є ідея, що платити, як ви їдете програма збереже гроші споживачів і допоможе зменшити забруднення, тому що страхові компанії будуть пропонувати стимули для водіння менше. Платити, як ви їдете програма може також зменшити затори, викликаних у переповнених міських вулиць і автомобільних доріг за рахунок скорочення числа водіїв.

Платіть, як ви їдете програм допоможе зробити авто страхування більш доступним для водіїв, дозволяючи їм отримати більший контроль над своєю премії автострахування.

Це може бути досить легко визначити, наскільки рентабельним платити, як ви ведете програму буде. Цей вид програми буде стягувати частина вашої річної процентної премією в плату за милю, призначивши вашого автомобіля, щоб групи споживачів залежно від типу транспортного засобу та частоти використання, а також ваше місце розташування у відповідності з вашим поштовим індексом. Коли на швидкості милю була визначена, ви можете нести відповідальність за оплату авансом плату для вашого заздалегідь визначеного пробігу.

Сума, яку ви повинні будете заплатити на автострахування і чи будете Ви отримувати знижки або доведеться платити більше, буде залежати від кількості часу, який ви провели у водінні автомобіля.

Там були оцінки до двадцяти п’яти відсотків економії деяких страхувальників будете насолоджуватися на їх авто страхування, при використанні цього типу програм.

Якщо платити, як ви їдете програм автострахування може поліпшити наш спосіб життя, через менше забруднення і заторів та нижньої вартості страхового покриття, ми повинні запитати себе, чому вона не більш широке застосування.